Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Rekreačný objekt s pozemok pod lesom v krásnej prírode - Spišská Nová Ves - Novoveská Huta - časť R

Lokalita:Spiš (Spišská Nová Ves) > Okres Spišská Nová Ves|Dátum:15.01.2019

72 000 € (60 €/m²)
72 000 € (60 €/m²)
Spišská Nová Ves
Okres Spišská Nová Ves
Typ:
Predaj
Druh:
Chata a chalupa
Stav:
Pôvodný stav
Úžitková plocha:
1 200 m²

Ponúkame na predaj pozemok so stavbou pred dokončením nachádzajúci sa v rekreačnej oblasti mesta Spišská Nová Ves, časť Novoveská Huta. Pozemok s celkovou výmerou 1254 m2 sa nachádza v tichej lokalite pod lesom, vedie k nemu prístupová cesta. Zastavaná plocha murovanej tehlovej stavby je 120 m2  s rozmermi 17 x 7 m, na prízemí sa nachádza dvojgaráž, 2 miestnosti, v podkroví je možnosť zobytnenia a vytvorenia ďalších miestností. Pozemok má napojenie na el. sieť, voda bude napojená na verejný vodovod, odpad môže byť riešený septikom alebo domovou čističkou odpadových vôd.
Stavba bude  vedená na LV  po kolaudácii, ktorá bude zrealizovaná v blízkej dobe ako rekreačný objekt.
Ak hľadáte pozemok vhodný či už na stavbu domu na  bývanie, chalupárčenie ale aj na prevádzkovanie menšieho penziónu v blízkosti okresného mesta a Národného parku Slovenský raj, neváhajte a dohodnite si obhliadku. 
Ponúkame vám tiež komplexné poradenstvo pri kúpe, predaji, právne služby a najlepšiu ponuku úveru v banke - bezplatne. Pre viac informácií zavolajte, prosím, na t. č. 0905122397. Preplatíme Vám znalecký posudok. Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Kontakt

ALPIA, s.r.o. (132 inzerátov)
Maklér

Predajca: Ing. Ľudmila Bendžalová

Telefón:  0905 ... Zobraziť

ALPIA, s.r.o.

A.Kmeťa 24

036 01 Martin

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje