Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zrubová chata - penzión predaj Banská Bystrica

Lokalita:Horehronie (Banská Bystrica) > Okres Banská Bystrica|Dátum:11.01.2019

190 000 € (633,33 €/m²)
190 000 € (633,33 €/m²)
Strelníky, Banská Bystrica
Okres Banská Bystrica
Typ:
Predaj
Druh:
Chata a chalupa
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
300 m²
Plocha pozemku:
1 377 m²

 Delta Property  ponúka na predaj veľkú zrubovú chatu, ktorá sa prevádzkovala ako penzión v horskej obci Strelníky, len 28km od Banskej Bystrice.

Chata sa nachádza v krásnom prostredí stredoslovenských hôr. Je situovaná na pozemku o výmere 1377 m2, zastavaná plocha 143m2.
Penzión ponúkal stravovanie a  ubytovanie v dvoch izbách a dvoch apartmánoch s kapacitou 20 osôb.

Kuchyňa, spoločenská miestnosť, jedáleň aj izby sú zariadené.


Na prízemí sa nachádza kuchyňa, spoločenská miestnosť s mini barom a obojstranný krb. Jedáleň je na zasklenej terase,  sauna so sprchou a samostatným východom.
Na poschodiach sa nachádzajú  štyri izby. Z toho sú dve izby s kapacitou po 5 osôb a dva apartmány každý má kapacitu 5-6 osôb. V izbách i apartmánoch je  vlastná kúpeľňa, WC a TV/SAT.

V tesnej blízkosti penziónu je lyžiarsky svah na ktorom sú dva lyžiarske vleky s požičovňou lyžiarskej výstroje. V blízkosti sa nachádza obecné kúpalisko


Táto nehnuteľnosť je vhodná ako investičná príležitosť v oblasti turistického ruchu. Dá sa prevádzkovať celoročne vďaka svahu, vlekom a krásnej prírode.

Okolitá príroda ponúka možnosti letného i zimného športového vyžitia - turistiky, cykloturistiky, bežky ako aj možnosti hubárčenia a včelárstva. 

Je samozrejme,že Vám vyriešime aj financovanie prostredníctvom úveru.

DELTA PROPERTY  je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách.

Kontakt

Delta Property BB s.r.o. (15 inzerátov)
Maklér

Predajca: Romana Jasová

Telefón:  0911 ... Zobraziť

Delta Property BB s.r.o.

Dolná 18 18

974 01 Banská Bystrica

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje