Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chata /novostavba/ v rekreačnej oblasti Domaša - Eva

Lokalita:Šariš (Prešov) > Okres Prešov|Dátum:11.01.2019

86 900 €
86 900 €
Domaša - Eva, Prešov
Okres Prešov
Typ:
Predaj
Druh:
Chata a chalupa
Stav:
Novostavba

Ponúkame na predaj novopostavenú (5 rokov po kolaudácii), celoročne obývateľnú chatu na Domaši v časti EVA. Blízko vody, pokojné miesto, veľmi dobrý prístup autom až ku chate. Pozemok o výmere 2,8 á, zastavaná plocha 80 m2, pôdorys chaty 10 x 8 m. Na pozemku sa nachádza ohnisko, udiarnička, dreváreň a uzamykateľný priestor na odkladanie sezónneho nábytku.
Chata je účinne lokálne vykurovaná kozubom z haly, voda je z verejného vodovodu, ohrev vody je zabezpečený elektrickým bojlerom, odpad je zvedený do žumpy. Na chate je nainštalovaný TV príjem od SkyLink a pripojenie na internet od Antik.
Chata je postavená z tehál Leier, zateplená, strecha pokrytá plechom Blachotrapez. Okná a dvere sú plastové s dreveným dekorom. Dispozičné riešenie: podpivničená terasa s nádherným výhľadom na vodnú nádrž, orientácia na juhozápad. Samostatný priestor s vchodom z terasy, kde je dielňa, sklad. Ďalším vchodom z terasy sa vchádza do chaty, kde je zádverie, samostatné WC, obývacia hala s kozubom, priestranná kuchyňa, kúpeľňa, komora na potraviny, miestnosť s infrasaunou. Na poschodie, kde sú dve priestranné miestnosti na spanie, sa prechádza dreveným schodiskom z haly.
Chata sa predáva aj so zariadením, po kúpe je voľná a bez ďalších investícií pripravená na užívanie.

UŽ 10 ROKOV S VAMI. ĎAKUJEME.

Kontakt

HotReality, s. r. o. (5 inzerátov)
Maklér

Predajca: Štefan Balik

Telefón:  0911 ... Zobraziť

HotReality, s. r. o.

Požiarnická 9/A

080 01 Prešov

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje