Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

LEXXUS-PREDAJ, chata s pozemkom, saunou, pri Limbachu - Suchý Vrch

Lokalita:Bratislava (Limbach) > Okres Pezinok|Dátum:16.02.2017

64 000 € (744,19 €/m²)
64 000 € (744,19 €/m²)
Suchý Vrch, Limbach
Okres Pezinok
Typ:
Predaj
Druh:
Chata a chalupa
Stav:
Pôvodný stav
Úžitková plocha:
86 m²
Plocha pozemku:
463 m²

Na predaj dvojpodlažná murovaná chata v osobnom vlastníctve, ktorá sa nachádza v tichej horskej chatárskej oblasti Suchý vrch nad Malokarpatskou obcou Limbach.

Chata bola postavená v roku 1970 a kolaudácia chaty prebehla v r. 1989. Pozemok aj chata sú v osobnom vlastníctve. Spolu plocha pozemku aj so zastavanou plochou chaty je 463 m2. Čistá úžitková plocha chaty je 86m2 s rozmermi: 6,90 x 6,50 m. Ku chate bola dodatočne pristavená sauna (s elektrickou saunovou pecou) pre cca 5 osôb. Rozmer sauny: 4,70 x 2,20 m. Súčasťou sauny je i malá miestnosť so sprchovým kútom.
V chate je rozvod úžitkovej vody, vlastný septik, elektrická prípojka na 220 a 380 V. Chata je murovaná, spodná časť z kameňa a poschodie z kvádrov. Strecha je rovná, oplechovaná s gumoasfaltovou izoláciou.
Dispozícia chaty: Spodnú časť (1.podl.) tvorí kuchyňa so spoločenskou miestnosťou, odkiaľ je vstup do kúpeľne (vaňa, WC, umývadlo, 80 litrový elektrický ohrievač vody). V kuchyni je kombinovaný elektrický sporák s propanbutánovou fľašou, kuchynská pec na varenie a v časti sedenia je umiestnený krb. Podlaha je obložená keramickou dlažbou. Z kuchyne vedie schodište na horné podlažie.
Hornú časť (2.podl.) tvorí obývacia izba a jedna dvojposteľová a jedna štvorposteľová spálňa. V obývacej izbe sú kachle na drevo a v malej chodbe akumulačné elektrické keramické kachle. Z chodby na podlaží sa vychádza na balkón.
Spodná a vrchná časť chaty je prepojená vnútorným aj vonkajším schodiskom. Pod vonkajším schodiskom je príručná komora.
V hornej časti pozemku sa nachádza prístrešok na drevo a murovaná dielňa.

Pred chatou je parkovisko. Celý pozemok je oplotený.

Cena nehnuteľnosti: 64.000,-EUR. TOPPONUKA

Kontakt

LEXXUS, a.s (7 inzerátov)
Maklér

Predajca: Richard Neupauer

Telefón:  0911 ... Zobraziť

LEXXUS, a.s

Miletičova 5

821 08 Bratislava II - Ružinov

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje