Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Na prenájom rekr. chata Vlčia jama pri Rajci

Lokalita:Horné Považie (Malé Lednice) > Okres Považská Bystrica|Dátum:14.01.2015

7 001 €/mes. (38,89 €/m²/mes.)
7 001 €/mes. (38,89 €/m²/mes.)
Malé Lednice
Okres Považská Bystrica
Typ:
Podnájom
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
180 m²
Zastavaná plocha:
150 m²
Plocha pozemku:
1 500 m²

Dvojpodlažná rekreačná chata Vlčia jama ponúka príjemné ubytovanie na samote v lese v bývalej horárni neďaleko Rajca, v chotári obce Malé Lednice, do ktorej aj administratívne patrí. Na prízemí sa nachádza veľká obývačka, kuchyňa, spoločenská miestnosť, kúpeľňa, WC a špajza. Na poschodí je 5 izieb (2 izby s balkónom), kúpeľňa a WC. Garáž je súčasťou domu, elektrická energia 380 V, voda je z vlastnej studne. Kúrenie je na pevné palivo. V rámci ubytovania je možné plne využívať kompletne vybavenú kuchynku. Chata je z 1-ce podpivničená. V izbách je 14 lôžok. Je možné zvýšiť istý počet lôžok z vlastných prenosných lôžok. Minimálny počet ubytovaných hostí je 7 osôb. Minimálna doba ubytovania sú 2 noci. Pri chate je priestor na opekanie, grilovanie a stolovanie, príp. detské hry. Chata je kompletne vybavená sedacím, úložným a posteľným nábytkom, ako aj elektrospotrebičmi a kuchynským riadom. Do chaty sa dostanete z Rajca cez obec Šuja a kameňolom po poľnej ceste, ktorá je celoročne upravovaná. Chata je určená na rekreáciu kolektívov a rôznych partií. Je pre ľudí, ktorí majú radi prírodu, šport, turistiku a iný aktívny oddych. V blízkosti chaty je možná turistika v krásnej prírode. Možno absolvovať turistické trasy na Kľak alebo Strážov, Manínskú tiesňavu alebo Súlovské skaly. V Rajci alebo Rajeckých Tepliciach je možné cez leto navštevovať letné kúpaliská. Zimné pobyty sa dajú spríjemniť lyžovačkou v Čičmanoch, Rajeckej Lesnej alebo vo Fačkovskom sedle. V rámci kultúrnych podujatí je možné navštíviť drevený betlehem a baziliku v Rajeckej Lesnej, mesto Bojnice, krajské mesto Žilinu alebo neďalekú Považskú Bystricu.
Cena:
Letná sezóna /jún,júl,august/ - cena pri týždenných pobytoch - 80 Eur chata /noc + spotreba energie Víkendové pobyty - 80 Eur/noc/chata:
- pri obsadenosti do 10 osôb + spotreba energie, každá osoba nad 10 osôb dopláca 7 Eur/noc
Spotreba energie vychádza podľa doterajších skúseností: - od 5 - 15 Eur/chata na 2 noci - víkend , záleží od využívania el. bojleru na ohrev teplej vody v kúpeľni a v kuchyni.
Obdobie mimo sezóny - 8 Eur/osoba/noc + spotreba energie / min. počet nocí 2, min. počet osôb 7
V cene je zahrnuté: – rekreačný poplatok obci - spotreba vody – spotrebované tuhé palivo – pracie a čistiace prostriedky – čistú posteľnú bielizeň, uteráky v kúpeľni – základné hygienické potreby – vývoz smetí.V cene nezahrnuté: – poistenie klienta – stravu – dopravu na miesto ubytovania - potrebovanú el. energiu.
Veľká Noc, Vianoce, Silvester: - cena dohodou.
Platobné podmienky: záloha 50% vopred na účet, doplatok 50% pri nástupe na pobyt v hotovosti.
Nástup na pobyt je prvý deň od 14.00 hod a odchod z chaty v posledný deň do 11.00 hod.

Kontakt

JMreality - Ing. Juraj Mičko (1 inzerát)
Maklér

Telefón: 0911 ... Zobraziť

JMreality - Ing. Juraj Mičko

Sládkovičova 569

017 01 Považská Bystrica

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje