Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zemné a výkopové práce

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 630 inzerátov

Martin Kardoš - Zemné práce

Bulíkova 11 , Bratislava

Výkopové práce pre: základy rodinných domov a plotov, oporné múry, drážky pre inžinierske siete, žumpy, ČOV a vodomerné šachty, úprava terénu a záhrad, búranie betónových plôch a chodníkov, búranie starých rodinných domov.

BAN KOD-MAL - Pavol Kardoš

Búlikova 11 , Bratislava

Vykonávame rekonštrukcie bytov, jadier, kúpelní, domov, predajní, práce maliarske, natieračské, stierkovanie, murárske, obkladacie, potery, rezanie panelov, parketárske, elektrikárske, vodoinštalatérske, kúrenárske, sadrokartonárske, statické posudky a revízne správy.

LUMAROS, s. r. o.

Bystrická 5 , Pezinok

Nákladná doprava sypkých materiálov, zemné a búracie práce s TEREX 980, odvoz a likvidácia stavebného materiálu.

SUCHOŇ - VŔTANIE STUDNÍ

Oščadnica 1103 , Oščadnica

Vykonávame nasledovné práce: vŕtanie studní, prehlbovanie studní, vŕtanie prieskumných vrtov, vrty pre tepelné čerpadlá.

LIMEX – kopanie studni

Slnečná 8 , Prešov

Kopanie a hĺbenie studní od 90 cm do 120 cm strojom Poclain, spúšťanie rúr, kopanie a zakladanie pilótov , vyhľadávanie zdrojov vody v Prešove a celom Prešovskom kraji.

FH stav s.r.o.

Mierová 620 , Sládkovičovo

Ponúkame vŕtanie studní, vrty pre tepelné čerpadlá, čistenie a prehlbovanie v okolí GA, SC, DS ,TT, BA. Máme skladaciu vrtnú súpravu a vieme sa dostať aj do horšie prístupných miest. Priemer vrtu 200mm. Lacná voda = vlastná studňa

Jozef Miniarik - JOMIKOP

Udiča 420 , Udiča

Zemné práce, výkopové, práce, demolačné práce, prekládky a nakládky sypkých materiálov. Poskytovanie poradenstva a obhliadok. Sme Vám plne k dispozícii sedem dní v týždni, pričom sa plne prispôsobíme Vašim požiadavkám pri realizácii stavby.

STROJBET s.r.o. - Zemné a výkopové práce

321 , Brekov

Zemné, výkopové, demolačné práce, ťažba a predaj štrkopieskov, cestná nákladná doprava. Oprava a diagnostika nákladných vozidiel. Predaj stavebného odpadu, zeminy. Prenájom rezačky betónu.

ZEMIL s.r.o.

Pod Gruntom 24 , Košice

Stavebná činnosť: strojno - zemné práce, rýpadlo - nakladač JCB, hĺbenie - ryhy a jamy, zhŕňanie, nakladanie, práca s búracím kladivom, úpravy terénu. Strojové hĺbenie studní do 7m.

FINES

Pod Sokolice 19 , Trenčín

Ponúkame výkopové práce, demolačné prace starých objektov, rôzne úpravy terénu svahovacou lyžicou, vŕtanie pilotov pod drevodomy. Autodoprava sypkých a stavebných materiálov TATRA 815

MAJDAN LUBOŠ s. r. o.

Uhrovecka 12 , Bratislava

Zemné, výkopové práce, výkopy základov a základových pásov, búracie práce s hydraulickým kladivom, zimná údržba parkovacích plôch a cestných komunikácií, výkopy jám rôznych rozmerov, prenájom kontajnerov na rôzny odpad, preprava rôzneho materiálu nákladným autom, dovoz štrku (rôzne frakcie), piesku, makadamu, kameňa.

Rastislav Krajnak - RJ Zemné Práce SB

Červenica pri Sabinove, 165 , Červenica pri Sabinove

Zemné a výkopové práce minibagrami 3 tony, základy rodinných domov, prípojky na inžinierske siete, predaj a prevoz sypkých materiálov.

ANDRAS SYSTEM, s. r. o.

Červenica pri Sabinove 165 , Pečovská Nová Ves

Zemné a výkopové práce minibagrom. Základy na rodinné domy, prípojky na inžinierske siete, bazény, záhradné úpravy.

ANASTAV, s.r.o.

Nedbalova, 541/13 , Nitra

Zemné a výkopové práce na stavbách, úpravy terénu, vŕtacie práce, strojmi.

DAPEX, s.r.o.

Priemyselná č. 4 , Nitra

Výstavba rodinných domov, administratívnych budov, montovaných a murovaných hál. Rekonštrukcie - striech, fasád, zatepľovanie budov, vnútorné omietky, zemné práce, zámkové dlažby, obklady.

TOPSTAV s.r.o.

Kpt. Nálepku 4090 , Snina

Vykonávanie bytových, občianskych, priemyselných a jednoduchých stavieb. Demolácie a zemné práce. Výroba obalov a predaj štrku.

Ekologické stavby Horváth s. r. o.

Bratislavská 906 , Malinovo

Výstavba inžinierskych a občianskych stavieb, pretláčanie oceľových chráničov od DN 200 do DN 600, spevnené plochy, komplexná dodávka čistiarní odpadových vôd, úprava vody, zemné a výkopové práce.

UNITRANS TREBIŠOV s.r.o.

Hradišská 7 , Trebišov

Cestná nákladná doprava (vnútroštátna a medzinárodná), zemné práce, búracie práce, servis osobných a nákladných vozidiel.

ZBORAN, s.r.o.

Nám. A. Hlinku 25/30 , Považská Bystrica

Stavebná spoločnosť - výstavby budov, domov, rekonštrukcie, zateplenie budov, dovoz štrkov, prenájom a montáž debnenia, pokládka zámkovej dlažby a odvoz sute. Zemné a kamenárske práce.

UNISTAV NB s.r.o.

Hrádza 6 , Nová Baňa

Stavba domov, bytov, priemyselných budov a inžinierskych stavieb. Činnosť stavbyvedúceho.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 630 inzerátov