Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Výroba okien a dverí

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 477 inzerátov

Montér s.r.o.

Dlhé Hony 1158/3 , Trenčín

Búranie, výstavba, rekonštrukcie, montáž, maľovanie, elektroinštalácie. Výstavba a montáž sadrokartónových stien, stropov, podhľadov.

THERMASTAV, s.r.o. - zatepľovanie budov

Aleja Slobody 1893/56 , Dolný Kubín

Zatepľovanie bytových, priemyselných a občianskych budov, stavby na kľúč, rekonštrukcie budov, montáž plastových okien a dverí, murárske, zámočnícke, vodoinštalatérske a obkladačské práce.

BEMAJ s.r.o. - stavebná firma

Na úvratí 25 , Bratislava

Inžinierska činnosť, stavebný dozor a poradenstvo. Stavby na kľúč, zateplovanie, dodávka a montáž plastových a hliníkových okien, dverí, parapetných dosiek a žalúzií.

ENOR - rekonštrukcie

Krmeš 314 , Vlachy

Rekonštrukcie bytových jadier, stavebné úpravy, vyrezávanie zárubní, výmena zárubní a dverí, murárske, vodoinštalačné a elektrikárske práce, pokladanie dlažby, podláh a obkladačiek.

JC, s.r.o.

Lúčna 828/32 , Vranov nad Topľou

Predaj a montáž plechových strešných krytín, PVC okien, vchodových dverí, garážových brán. Zatepľovanie budov, fasády, drevostavby.

NetOKNA

Mostná 13 , Nitra

Predaj, montáž a doprava plastových okien a dverí, hliníkových systémov, vchodových a interiérových dverí, strešných okien a príslušenstva, zasklievanie balkónov a technické poradenstvo.

Peter Tvrdoň - montáž a servis strešných okien

Gazdovský rad 45/13 , Šamorín

Predaj strešných okien Velux, Fakro, žalúzie, markízy, predaj a výmena presklenia, servis a údržba strešných okien, maľovanie, tapetovanie, montáž podláh, betonáž, zámková dlažba, búracie práce.

H+H STEEL s.r.o.

Pri skladoch 1 , Nové Zámky

Výroba a montáž priečelí, presklených stien, okien, dverí, zimných záhrad a terás, bezpečnostných mreží, garážových brán a plotov. Poradenstvo, projektovanie, revízie, servis. Umelecké kováčstvo.

PLASTTIME s.r.o.

Duklianska 3750/20/A , Bardejov

Výroba a predaj - plastové okná a dvere z nemeckého profilového systému GEALAN, hliníkové okná, dvere, hliníkové fasády, zimné záhrady z profilového systému YAWAL,PONZIO, hliníkové požiarne uzávery.

ROMIAL s.r.o.

Kynceľovská 41 , Banská Bystrica

Montáž, dodávka. Predaj hliníkových profilov - okná, dvere, AL zostavy.

Attila Ivanič ConDoor

P. Kinizsiho 10 , Tvrdošovce

Výroba a montáž viacbodových bezpečnostných závor a dverí, výroba a montáž mreží, otváranie zabuchnutých dverí, montáž kamerových systémov, kľúčová služba, čalúnicke služby.

M&C Corp s. r. o.

Jesenského 3 , Partizánske

Stavebná činnosť - úprava terénu a kladenie dlažby, rekonštrukcie interiérov bytov a domov, murárske a maliarske práce, prenájom a montáž lešenia.

HEMMA SK, s.r.o.

Budovateľská 501/10 , Zvolenská Slatina

Výroba a montáž drevodomov, drevostavieb na Slovensku aj v zahraničí, strešné okná, plávajúce podlahy, sadrokartóny.

Peter Šarmír - Extraplast

Blatné, 47/13 , Blatné

Servis plastových okien a dverí všetkých typov. Náhradné diely na kovanie MACO, ROTO, WINKHAUS, AUBI, SIGENIA, GU, FUHR. Otváranie zamknutých dverí, výmena izolačných skiel.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 477 inzerátov