Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Výroba okien a dverí

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 472 inzerátov

Stolárstvo M & E Kašša, s.r.o.

Opoj 318 , Opoj

Zákazková výroba a montáž drevených eurookien, interiérových a exteriérových dverí, výroba drevených zárubní, drevených schodísk a zábradlí na mieru.

RotoKovo Slovakia, spol. s r.o.

Coburgova 84 , Trnava

Výroba a montáž výrobkov z plastu, predaj dreva, stavebných materiálov a zariadení. Špecializovaný servis - opravy a údržba okien.

PLD STAV s.r.o.

SNP 290/6 , Vrbové

Stavebné práce a odborné poradenstvo v stavebnej problematike, zatepľovanie panelových domov a rodinných domov, rekonštrukcia alebo výmena striech, pokladanie, predaj a montáž dverí a okien.

Ekopol spol.s r.o.® - podlahové systémy

Čsl. armády 79/17 , Nové Mesto nad Váhom

Dodávka a montáž drevených, laminátových, pvc, textilných a liatych podláh. Keramické dlažby a obklady, garážové brány, rolety, markízy, hydroizolácie, okná, rolety, markízy, garážové brány.

Michal Podolák MiPo - predaj dverí

Halenárska Pasáž 17 , Trnava

Predaj a montáž bezpečnostných a interiérových dverí, otváranie zabuchnutých dverí a automobilov. Oprava a servis dverí.

Peter Šarmír - Extraplast

Blatné 47/13 , Blatné

Servis plastových okien a dverí všetkých typov. Náhradné diely na kovanie MACO, ROTO, WINKHAUS, AUBI, SIGENIA, GU, FUHR. Otváranie zamknutých dverí, výmena izolačných skiel.

DREVOPLAST, s.r.o.

Študentská 1 , Košice

Výroba a montáž plastových okien, vchodových, interiérových a bezpečnostných dverí.

NIC

farskeho 5 , Bratislava

Demontáž starých okien, montáž nových okien do stavebných otvorov, vysprávky stavebných otvorov.

Viliam Janča - Stavebné práce

Studienka 534 , Studienka

Kompletná rekonštrukcia bytov, rodinných domov, interiérových aj exteriérových priestorov. Murárske, maliarske a rekonštrukčné práce, výmeny okien, dverí a podláh, elektroinštalácie, vodoinštalácie.

WODEN s.r.o. - stavebná činnosť

Dilonky 1338/13 , Detva

Stavebná činnosť - zatepľovanie, omietky, montáž sadrokartónu, murárske práce, rekonštrukcie a montáž plastových okien.

PS STAVBY, s.r.o.

Letná 5 , Bratislava

Revitalizácia a obnova bytového domu. Elektroinštalácie, zatepľovanie fasád, zatepľovanie a rekonštrukcie striech, rekonštrukcie lodžií a balkónov, obnova konštrukcie schodísk a kopilitov.

Jiří Barteček - Okna a je to...

V aleji 477/5 , Karviná

Predaj a montáž plastových a drevených okien a dvier, kompletné stavebné práce, zatepľovanie rodinných domov, inštalatérske, maliarske, elektrikárske a stolárske práce.

JOPA stav s.r.o.

Piešťanská 52 , Nové Mesto nad Váhom

Servis v stavebníctve a montáži plastových okien a dverí značky Salamander.

FOHAS, s.r.o., stavebná činnosť

M. R. Štefánika 155/41 , Považská Bystrica

Stavebná spoločnosť. Realizácia stavieb a obnovy bytových domov, zateplenie budov, výstavba rodinných domov, rekonštrukcie, klampiarske práce. Projekčná a inžinierska činnosť, právne poradenstvo.

PROFIINT s.r.o.

Laborecká 1902/72 , Humenné

Vykonávanie maliarskych, natieračských, murárskych, betonárskych prác. Montáž elektroinštalácií, kúrenia a vody, plávajúcich a drevených podláh. Rekonštrukcie, interiérový dizajn.

SolidBau s. r. o.

Ružomberská 6 , Bratislava

Stavebná firma - zateplenie, omietky, obnova bytových domov. Montáž sádrokartónov, rekonštrukcia bytov, vnútorné omietky, okná, dvere, potery, hrubá stavba. Prenájom lešenia.

Marián Sák - tesárske práce

Pri kamennom moste 943/5 , Močenok

Tesárske, pokrývačské, klampiarske práce, montáž drevených stropov, strešných okien, svetlovodov, solárnych odkvapových systémov, výroba a montáž altánkov. Maľovanie detských izieb a portrétov.

SD Gelnica, s.r.o. - azbest

SNP 1 , Gelnica

Správa bytov a domov. Výmena stúpačkových rozvodov - voda, kanál, plyn, autorizovaný servis kotlov, dodávka a montáž plastových a hliníkových okien a dverí, preprava nebezpečného nákladu.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 472 inzerátov