Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Výroba drevostavieb

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 352 inzerátov

Akvaplast - plus s.r.o.

Kavečianska 8 , Košice

Modifikované bitúmenové izolačné platne THERMOBASE od spoločnosti INDEX S.p.A. používame ako hydroizolačné vrstvy proti zrážkovým vodám pri nových stavbách, ako aj pri renovácii starých budov. V našom sortimente sa nachádzajú vhodné výrobky na riešenie problémov súvisiacich s parotechnikou, hydroizoláciou a ochranou proti zrážkovým vodám. Novinka-drevodomy, drevostavby a stavby na kľúč.

DACH, s.r.o.

Ku Surdoku 25 , Prešov

Komplexné služby v oblasti: strechy, strešné konštrukcie, krovy, drevené väzníky a drevostavby od projektu až po strechu na kľúč. Návrh, výroba a montáž drevených priehradových väzníkov. Stavebné lešenie - prenájom, montáž a predaj.

Anton Stratený - Strakton

Ružindol 37 , Trnava

Vykonávanie žeriavnických prác. Montáž drevodomov, vykladanie kamiónov, montáž železných hál, betónovanie s bádiou, nakladanie a vykladanie stavebného materiálu.

ADIMA, s.r.o.

Robotnícka 1 , Martin

Výstavba rodinných domov, chát a chalúp, drevenice na kľúč. Kompletná rekonštrukcia bytových a rodinných domov, izolácie a hydroizolácie.

ZRUBY A + M

Nadjazdová 1 , Prievidza

Výroba zrubových chát, chatiek, altánkov, posedení a iných záhradných doplnkov.

BAUSIP, s.r.o.

Narcisová 4 , Košice

Navrhovanie a výstavba montovaných drevostavieb. Nízkonákladové, nízkoenergetické domy, energeticky pasívne domy, domy na mieru a komerčné montované stavby.

VRADOR, s.r.o.

Dúhová 16 , Čečejovce

Spracovanie dreva a drevárske práce - spracovanie listnatej a ihličnatej drevnej hmoty, predaj reziva, stavba krovov, altánkov a prístreškov.

Woodtop s.r.o. - výrobky z dreva

186 , Topoľnica

Výroba altánkov, pergol, záhradných striešok, domčekov, drevostavieb, drevených konštrukcií, záhradného nábytku, drevených doplnkov, interiérových doplnkov, terás, krovov a sadrokartonárske práce.

Drevotrend Slovakia - výstavba drevodomov

Horná Skotňa 2815 , Kysucké Nové Mesto

Výroba a montáž drevených zrubových domov a chát. Drevené zrubové domy určené pre celoročné bývanie, drevené zrubové rekreačné chaty, sendvičové drevostavby, záhradné chatky, garáže.

BAMAR SK s.r.o.

Gerlachovská 29 , Košice

Rekonštrukcie bytov a domov, zatepľovanie budov, stavby domov na kľúč, stavby chát, rekonštrukcie bytových jadier, realizácia stavieb a ich zmien, prípravné práce k realizácii stavby, hydroizolácie.

Ján Stročka - Drevostavby

Bukov 2878 , Čadca

Výstavba drevených domov, chát, garáží, altánov, prístreškov, záhradných skladov a odvetraných fasád. Návrh a montáž krovu, obitie drevenými obkladmi, tvorba atypických konštrukcií z dreva.

Ing. Vladimír Karabáš - VK group

Lackova 801/24 , Košice-Krásna

Projekčná a inžinierska činnosť v oblasti stavebníctva - murované domy, montované domy, prístrešky, altánky, garáže.

woodekobb - nízkoenergetické drevostavby

Sitnianska 18 , Banská Bystrica

Výroba a montáž montovaných univerzálnych drevostavieb na kľúč. Nízkoenergetické drevostavby rozlčiných typov na území Slovenska, Česka a Poľska.

Jozef Medveď - Drevenice

Závodie 23 , Čierny Balog

Stavba a montáž dreveníc, zrubových domov, drevených domov z guľatiny, alebo hranolov.

FZ stav

Morovnianská cesta 42/2 , Handlová

Stavebná spoločnosť so špecializáciou na drevostavby. Grafické návrhy a realizácia stavieb.

Fedor Ľudovit - Lufa

Grúne 10 , Zázrivá

Stavba zrubov, rekonštrukcia zrubov, opracovanie dreva, zrub na mieru, výroba zábradlí, stĺpov a drevených doplnkov.

Zdeno Pavľák

Fedora Ruppeldta 1286/23 , Žilina

Výroba, montáž ekologických, nízko energetických, katalógových a atypických stavieb, rodinných domov na kľúč, hrubých stavieb a skeletov, montovaných domov, rekonštrukcie a stavebné práce.

Marek Jelenek - Píla Jelko

Svrbice , Topoľčany

Stolárska výroba a predaj - boxy pre kone, bytové doplnky, hojdačky, preliezačky, schodiská, zariadenia do barov, reštaurácií, altánky, záhradný nábytok, sedenia, chaty, terasy.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 352 inzerátov