Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Výroba drevostavieb

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 355 inzerátov

alfa natur, s.r.o.

Kamenná 11 , Žilina

Dovoz, predaj a príprava prírodných náterov ako sú prírodné oleje a farby, hlinené omietky, TADELAKT, STUCCOLUSTRO, konopné izolácie a realizácie na stavbách. Realizujeme ošetrovanie a náter dreva, aplikácia hlinených omietok, izolácia stavieb, renovácia historických objektov a poradenstvo. Dovoz: KREIDEZEIT, PROTERRA, NAPORO. Všetky produkty si môžete kúpiť v našom E- SHOPE

Akvaplast - plus s.r.o.

Kavečianska 8 , Košice

Modifikované bitúmenové izolačné platne THERMOBASE od spoločnosti INDEX S.p.A. používame ako hydroizolačné vrstvy proti zrážkovým vodám pri nových stavbách, ako aj pri renovácii starých budov. V našom sortimente sa nachádzajú vhodné výrobky na riešenie problémov súvisiacich s parotechnikou, hydroizoláciou a ochranou proti zrážkovým vodám. Novinka-drevodomy, drevostavby a stavby na kľúč.

DACH, s.r.o.

Ku Surdoku 25 , Prešov

Komplexné služby v oblasti: strechy, strešné konštrukcie, krovy, drevené väzníky a drevostavby od projektu až po strechu na kľúč. Návrh, výroba a montáž drevených priehradových väzníkov. Stavebné lešenie - prenájom, montáž a predaj.

DREVOSTAVBY

Hlaváčikova 21 , Bratislava

Firma sa špecializuje na predaj a výrobu drevených a záhradných domčekov a sáun.Záhradný domček Vám môže slúžiť ako skladisko pre rôzny materiál alebo aj ako sauna.

ANTARA BAU, s.r.o.

Svätoplukova 7/964 , Slovenský Grob

Projektovanie a výstavba - nízkoenergetické domy, drevodomy, drevostavby, montované domy.

STAVTREND Trenčín, s.r.o.

Bratislavská 32 , Trenčín

Klampiarske práce, montáž krovov, pokládka krytín, dodávka materiálov. Chaty a drevené domy na kľúč.

BEST WOOD Slovakia, s. r. o.

Záturčianska 95 , Martin

Rodinné drevené domy a drevostavby. Stavby záhradných domčekov, rekreačné chatky, altánky. Spracovanie dreva a ťažba, výroba kuchynských liniek a vstavaných skríň na mieru.

HolzHaus, s.r.o.

Dolinky 7 , Detva

Realizácia pasívnych a nízkoenergetických drevostavieb.

Píla Rosík, s.r.o.

Dobroč - Strakovo 2155 , Čierny Balog

Stavanie drevodomov, zrubov, záhradné domčeky, montované drevodomy z lepených hranolov, prístrešky. Výroba stavebného reziva, lepených hranolov.

TAVEX - posedy

Priemyselný areál , Prešov

Výroba a predaj poľovníckych zariadení - posedy z masívneho dreva, krmelce a zariadenia pre prikrmovanie zveri, montované chaty a minidomy.

Martin Rybár - Drevo výroba

Hurbanova 557/10 , Rajec

Stavebná firma, drevostavby, drevo vroba - domy, altánky, prístrešky, krovy, chaty, zrubové sedenia, lavičky, záhradný nábytok.

Ján Albert - Drevovýroba

Pri Rajčanke 141/18 , Zbyňov

Drevovýroba - drevodomy, kanadské zruby, zrubové domy, drevenice, rekreačné chalupy a chaty, drevostavby pre komerčné využitie, altánky, prístrešky, krovy, strechy, záhradný nábytok, doplnky.

ZRUBY RAJEC, s.r.o.

Námestie SNP 2/2 , Rajec

Chaty a pozemky pri Liptovskej Mare. Predaj pozemkov Liptovská Mara. Luxusné pozemky v krásnom prostredí a zruby pri Liptovskej Mare. Dokonalý oddych v zrubovej chate postavenej na mieru.

Strechy - Pavol Šivec

Kúpeľná 301 , Vlachovo

Pokrývačské, tesárske a klampiarske práce. Drevostavby. Návrh a realizácia striech. Renovácie strešných krytín.

PROFIBUILDING, s. r. o.

Korytnická 1640 , Ružomberok

Výstavba dreveníc, drevodomov a drevených konštrukcií. Návrh a realizácia úsporného drevodomu.

Roman Michalic - Drevostavby

Párnica 255 , Párnica

Drevené stavby - drevodomy, zruby, chatky, altánky, sauny, záhradný nábytok, rekonštrukcia starých dreveníc. Stolárske práce - nábytok z dreva, poličky, sedenie, terasy.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 355 inzerátov