Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Výroba drevostavieb

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 353 inzerátov

Akvaplast - plus s.r.o.

Kavečianska 8 , Košice

Modifikované bitúmenové izolačné platne THERMOBASE od spoločnosti INDEX S.p.A. používame ako hydroizolačné vrstvy proti zrážkovým vodám pri nových stavbách, ako aj pri renovácii starých budov. V našom sortimente sa nachádzajú vhodné výrobky na riešenie problémov súvisiacich s parotechnikou, hydroizoláciou a ochranou proti zrážkovým vodám. Novinka-drevodomy, drevostavby a stavby na kľúč.

DACH, s.r.o.

Ku Surdoku 25 , Prešov

Komplexné služby v oblasti: strechy, strešné konštrukcie, krovy, drevené väzníky a drevostavby od projektu až po strechu na kľúč. Návrh, výroba a montáž drevených priehradových väzníkov. Stavebné lešenie - prenájom, montáž a predaj.

ZRUB ORAVA, s. r. o.

Nemocničná 1975/3 , Dolný Kubín

Stavebná činnosť - devostavby, zruby, chatky. Výkopové práce. Murárske práce. Príprava stavebného materiálu (drevnej hmoty) na realizáciu stavby drevodomu.

JC, s.r.o.

Lúčna 828/32 , Vranov nad Topľou

Predaj a montáž plechových strešných krytín, PVC okien, vchodových dverí, garážových brán. Zatepľovanie budov, fasády, drevostavby.

Strechy Dobrík

Stupy 1467/23 , Liptovské Sliače

Strechy a podkrovia na kľúč, klampiarske a pokrývačské práce, rekonštrukcie a úpravy bytových domov, striech, drevostavby, drevodomy, dodávky a montáž slnečných kolektorov, montáž strešných okien.

LIGNOS, s.r.o.

Mudroňova 7 , Žilina

Výroba stolárskeho čerstvého alebo sušeného reziva, stavebného reziva, krovov s možnosťou ich montáže. Výroba malometrážnych drevostavieb - predajné stánky, záhradné domčeky a chatky, altánky, garáže

PC - DREVCOM, s.r.o.

Oravská Polhora 1047 , Oravská Polhora

Drevodom, výroba drevených zrubov, zrubových konštrukcií, výstavba drevodomov, chát, porez guľatiny do 15 m, preprava dreva.

Božik strechy - drevostavby

Velušovce 122 , Topoľčany

Stavebné tesárstvo, klampiarske, pokrývačské práce, sadrokartónové systémy, drevostavby domov, záhradných altánkov a pergol. Predaj strešných krytín.

Maruna Terchová - drevodomy a zemné práce

Terchová 999 , Terchová

Zemné práce a spracovanie dreva. Predaj - altánky, detské kútiky do záhrady a mnohé iné stavby z dreva. Realizácia zrubov, technické výkresy a úprava terénu.

KAMA & KA s.r.o.

Bardejovská 2574 , Ľubotice

Realizácia montovaných domov - drevené domy, rodinné domy, strechy, krovy. Stolárska výroba, výroba altánkov, drevených garáží a nábytku.

STOLMA, s.r.o.

Žabarňa 409 , Smolinské

Výroba a montáž eurookien, vchodových dverí euro, schodísk z masívu, vstavaných šatníkových skríň, garážových brán, stolárske práce. Altánky, krovy, drevodomy.

CHALUPY AKZ, s. r. o.

Rajecká Lesná 461 , Rajecká Lesná

Výroba zrubových stavieb, krovových konštrukcií, drobných a doplnkových stavieb a výrobkov - altánky, sauny, záhradné sedenia, schody a zábradlia.

Šuchy plus s.r.o.

193 , Svätoplukovo

Výroba exteriérového nábytku z dreva, prenájom predajných stánkov a zemné, výkopové a búracie práce.

Ing. Ján Šajgalík - D.P.A.

Červenej armády 1061/25 , Turany

Projektová dokumentácia pre stavebné povolenia. Realizačná, výrobná dokumentácia vrátane drevostavieb, železobetónových konštrukcií. Projekty architektúry, statické výpočty, inžinierska činnosť.

HEMMA SK, s.r.o.

Budovateľská 501/10 , Zvolenská Slatina

Výroba a montáž drevodomov, drevostavieb na Slovensku aj v zahraničí, strešné okná, plávajúce podlahy, sadrokartóny.

Radovan Frollo - EKODREVSTAV

Vysoká nad Kysucou 1322 , Vysoká nad Kysucou

Výstavba nízkoenergetických montovaných drevodomov. Projektovanie rodinných domov.

RABOMS - predaj suchého hoblovaného reziva

Partizánska cesta 89 (Areál KURTA) , Banská Bystrica

Predaj suchého hoblovaného reziva, tatranského profilu, dlážkovice, hranolov, dosiek, ukončovacích líšt, podlahových líšt. Ploty, plotové dielce, sušené rezivo, stolárske brúsené rezivo.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 353 inzerátov