Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tesári

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 466 inzerátov

BLACK ROOFS S.R.O.

Gyulu Szaboa 394/55 , Dunajská Streda

Tesárské práce, pokrývačské práce, plechové strechy, strešné okná, klampiarské práce, oprava striech, Tatranský profil, plávajúca podlaha, prístrešky, drevené zábradlie, drevené schody, drevené zárubne, studňa do 25m, betónové schody, ​elektroinštalácia, bleskozvody, kamerové systémy, elektrické brány. Veľa iných prác týkajúca sa stavby, opravy alebo rekonštrukcie.

Strech s.r.o.

Slivník – Vyšná úvrať , Košice

Realizujeme: krovy - výroba a oprava, tesárske práce, klampiarske a pokrývačské práce, murárske práce, stavebné stolárstvo, výroba schodísk.

Roofing, s.r.o.

Aleja Slobody 2248 , Dolný Kubín

Realizácia striech, pokrývačské a klampiarske práce, výroba klampiarskych výrobkov, predaj strešnej krytiny, doplnkov, plechov, odkvapových systémov a strešných okien.

Ing. Martin Bartko / Strechakomplet.sk

Rybničná 9211/20 , Spišská Nová Ves

Klampiarske práce, pokrývačské práce, izolácie, tesárske práce, strechy. Predaj strešných krytín, odkvapových systémov, strešných okien a strešných doplnkov. Remeselné práce v obore: tesár, klampiar, pokrývač a izolatér. Drobné stavebné práce: renovácie komínov a montáž komínov. Patríme do Cechu strechárov Slovenska.

MPA drevodom s.r.o.

Farská 486 , Nová Dubnica

Stavba domov na kľúč, montované drevodomy, samostatne stojace domy, dvojdomy, polyfunkčné domy a domy určené na rekreáciu, výstavba krovu aj väčších stavieb.

VaNIStav,s.r.o.

Bakossova 3/C , Banská Bystrica

Stavebná firma - stavebné, zemné, murárske, obkladačské práce, sadrokartón, stavby rodinných domov, tesárske práce.

J.T. develop s.r.o.

kpt. Nálepku 941/109 , Svit

Stavebné úpravy - búracie, betonárske a tesárske práce, rekonštrukcie budov. Rekonštrukcie bytových interiérov, kamenárske práce.

Primamont, s.r.o.

Horná Malanta 707/25 , Nitrianske Hrnčiarovce

Realizácia výstavby rodinných domov na kľúč, rekonštrukcií a údržieb budov, zatepľovanie rodinných domov, tesárske práce, pokládka zámkových dlažieb, inžinierske siete, predaj pozemkov.

Tobákos strecha a stavby

Slovenská 16 , Košice

Klampiarske, tesárske, pokrývačské, izolatérske práce, opravy striech. Inžinierska činnosť, elektroinštalačné, zámočnícke, kominárske a vodoinštalačné práce. Dopravné služby.

Brugy Slovakia - zámočnícke a stavebné práce

Trnková 23 , Košice

Zámočníctvo, klampiarske práce, výroba oceľových konštrukcií, oplášťovanie budov sendvič panelmi, garáže, unimo bunky. Stavebná činnosť, stolárske a tesárske práce.

Marián Sák - tesárske práce

Pri kamennom moste 943/5 , Močenok

Tesárske, pokrývačské, klampiarske práce, montáž drevených stropov, strešných okien, svetlovodov, solárnych odkvapových systémov, výroba a montáž altánkov. Maľovanie detských izieb a portrétov.

Štefan Gavlider - GAGAKO - STAV

Nám. priateľstva 2169/19 , Dunajská Streda

Stavby na kľúč, pozemné, poľnohospodárske a inžinierske stavby, demolačné, búracie, klampiarske, tesárske, stolárske a zámočnícke práce, prenájom a predaj nehnuteľností, prenájom strojov.

Peter Čierny - StrechyZH

187 , Trnavá Hora

Tesárske a pokrývačské práce nových striech, oprava a prerábka starých striech, oprava starých komínov. Odborné a technické poradenstvo priamo na streche.

Radomír Skurčák - ADO

Píla 26 , Píla

Stavebníctvo - murárske, maliarske a natieračské práce, obkladačské práce a elektroinštalácie, vodoinštalácie, železiarske, tesárske a stolárske práce, izolačné práce, drobné drevostavby.

DUBAS s.f., s.r.o.

Kručov 66 , Kručov

Lešenárske, maliarske a tesárske práce, montáž a demontáž lešenia do spalinových kotlov, konvertorov, granivoru, solivoru. Montáž a demontáž závesného lešenia zľatiny zavesenej na lanách. Revízie.

DD MONT s.r.o. - stavebná firma

Strelkova 1 , Bratislava

Výroba a montáž drevodomov, tesárske, klampiarske, pokrývačské práce, šalovanie, stavba altánkov a prístreškov, nadstavby bytových domov, zatepľovanie budov, montáž strešných okien.

MT staving spol. s r.o.

Horná 1748/24 , Brezno

Drevenice a zruby na kľúč, strechy, krovy, podkrovia, nadstavby, tesárske práce, rekonštrukcia striech, predaj reziva.

STACH s. r. o. - strešné systémy

Fričkovce 1 , Fričkovce

Návrh, projekcia, realizácia striech a strešných systémov - strešné krytiny, strešné okná, odkvapové systémy, strešné doplnky, projektovanie stavieb a ich zmien, tesárske a zváračské práce.

MAPROSTAV, s.r.o.

Kukučínova 378 , Trenčín

Vykonávanie inžinierskych a bytových stavieb. Tesárske a pokrývačské práce. Predaj obkladov, dlažieb, vaní, vodovodných batérií, sanity, mozaiky. Grafický 3D návrh a služby architekta. Montáž.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 466 inzerátov