Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Stolári

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 075 inzerátov

HORÁK - interiéry, s. r. o.

Sihoť 754 , Ilava

Firma sa zaoberá vybavením interiérov rodinných domov, bytov, rekreačných chát, reštaurácii, hotelov alebo barov, ale aj výrobou kancelárskeho nábytku a akéhokoľvek atypického nábytku na mieru. Ponúkame výrobu schodísk, interiérových dverí, či už dyhovaných alebo laminovaných, výrobu nábytku do detských izieb, spální, kuchýň, obývacích izieb alebo pracovní.

MIBERAS, s. r. o.

Podtatranského 680 , Liptovský Mikuláš

Realizujeme línie od moderného bývania až po rustikálno–klasický štýl, ako aj ostatného príslušenstva od návrhu až po montáž. Zabezpečujeme výrobu z masívu realizáciou kuchynských liniek, vstavaných šatníkov, chodbových a spálňových zostáv, detských izieb, dverí, schodov, prístreškov a altánkov.

STOLÁRSTVO Marek Kristan

Ždiarska 18 , Košice

Výroba a montáž bytového a kancelárskeho nábytku na mieru a iné výrobky z dreva. Pri montáži kuchynskej linky je možné prerobiť aj vodovodné, odpadové a elektrické vedenie. Ponúkame nové konštrukčné riešenie vstavaných skríň.

Marian Pavlov - MP Stolárstvo

Hospodarska 9 , Bratislava

Stolárstvo, výroba nábytku na mieru do interiéru. Kuchynské linky, schody, dvere, šatníky, skrine, kancelárie, kúpeľne, reštaurácie, bary a podniky.

Daniel Karpiš VAUU - luxusné interiéry

Východná 65 , Prievidza

Služby umeleckého stolára - návrh, výroba, realizácia interiérov. Kúpeľne na mieru, kúpeľňový nábytok, drevené obklady, doplnky.

PEMO - stolárske práce

Salka 332 , Salka

Stolárske práce - výroba a predaj drevených výrobkov, nábytku z masívu - kuchynské linky, vstavané skrine, detské izby. Elektronické senzorové smetiaky.

Jozef Oslanec - STOLÁRSTVO

Horné Hámre 91 , Horné Hámre

Výroba a predaj eurookien s profilom Softline, vchodových dverí a interiérových dverí s obložkovými zárubňami. Stolárstvo.

Liporez, s.r.o.

Háj 251 , Malé Košecké Podhradie

Rezbárstvo a stolárstvo, výroba starožitného nábytku, sochy, zrkadlá, ornamenty na nábytok, reštaurovanie starožitného nábytku.

Ján Izsák ATYP - STAV

Hviezdoslavova 86 , Senec

Stavebná činnosť - budovy priemyselnej výstavby, rekonštrukcie, modernizácie a realizácia stavieb na kľúč, stolárske, zámočnícke, zemné, výkopové práce.

Štefan Barninec - Nova Parket

Štefániková 823/25 , Púchov

Predaj a montáž drevených a laminátových podláh, vstavaných skríň, interiérových dverí, líšt a doplnkového materiálu. Stolárske práce.

Vintage Wood

Železničná 354 , Senica

Stolárstvo zamerané na výrobu z masívneho dreva. Stoly, drevené postele, samonosné schody, obklady betónových schodov, komody, kuchynské linky, TV skrinky.

Peter Doboš - DOBOSTYL

Hlavná 161/47 , Špačince

Tradičná stolárska výroba z masívneho dreva. Výroba nábytku, dverí, zárubní, altánkov, záhradných domčekov, detských preliezačiek, schodov, komôd.

Radek Kutil - DKM

Sídliště 1000 , Nivnice

Vŕtanie a rezanie stavebných konštrukcií a materiálov - betónu, železobetónu, tehiel, živice, žuly. Izolácia, pomocné zámočnícke práce, stavebná rekonštrukcia, stolárstvo.

KRON SK-CZ, s.r.o.

Brněnská 4062/3A , Hodonín

Ponuka drevoplošného materiálu a doplnkov, nábytkových stien, skríň, kuchýň, stolíkov a sedacích súprav. Pokládka podláh. Predaj potrieb pre gélové nechty.

Stolárstvo ANDÓDY

ul. 9.mája 934 , Tešedíkovo

Výroba euro okien, vchodových a interiérových dverí. Stolárske práce, výroba nábytku, schodov a zábradlí, bytových doplnkov.

LUKETA, s. r. o.

Majakovského 2672/21 , Pezinok

Výroba a montáž - kuchynské linky, dvere, obývačkové steny, spálne, šatníky, zariadenie reštaurácií, penziónov, chát, pokládka laminátových parkiet , záhradné domčeky a altánky.

Peter Moravčík - Stolárstvo

Dubina 1466/2 , Veľké Zálužie

Tradičná stolárska výroba, výroba schodísk a zábradlí, interiérových dverí, nábytku z masívu na mieru, altánov a záhradných prístreškov. Tokárska výroba - sústruženie dreva.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 075 inzerátov