Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Stolári

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 082 inzerátov

HORÁK - interiéry, s. r. o.

Sihoť 754 , Ilava

Firma sa zaoberá vybavením interiérov rodinných domov, bytov, rekreačných chát, reštaurácii, hotelov alebo barov, ale aj výrobou kancelárskeho nábytku a akéhokoľvek atypického nábytku na mieru. Ponúkame výrobu schodísk, interiérových dverí, či už dyhovaných alebo laminovaných, výrobu nábytku do detských izieb, spální, kuchýň, obývacích izieb alebo pracovní.

MIBERAS, s. r. o.

Podtatranského 680 , Liptovský Mikuláš

Realizujeme línie od moderného bývania až po rustikálno–klasický štýl, ako aj ostatného príslušenstva od návrhu až po montáž. Zabezpečujeme výrobu z masívu realizáciou kuchynských liniek, vstavaných šatníkov, chodbových a spálňových zostáv, detských izieb, dverí, schodov, prístreškov a altánkov.

STOLÁRSTVO Marek Kristan

Ždiarska 18 , Košice

Výroba a montáž bytového a kancelárskeho nábytku na mieru a iné výrobky z dreva. Pri montáži kuchynskej linky je možné prerobiť aj vodovodné, odpadové a elektrické vedenie. Ponúkame nové konštrukčné riešenie vstavaných skríň.

Marian Pavlov - MP Stolárstvo

Ukrajinská 1670/1 , Bratislava

Naša firma sa zaoberá výrobou atypického nábytku na mieru podľa vašej predstavy: kuchynské linky, vstavané skrine, detské izby, knižnice, interiérové dvere, spálne, predsiene, kúpeľňový nábytok, schody a zábradlia. Zariadenie predajne alebo obchodných priestorov, kancelársky a hotelový nábytok. Dohodnite si bezlatnú obhliadku a zameranie.

Ján Kondrla INTERIER - ŠTUDIO 999

Južná 8 , Nitra

Stolárske práce. Zákazková výroba záhradného nábytku. Výroba gastro nábytku pre kaviarne, reštaurácie, bary. Produkty pre domáce zvieratá - sedačkové pelechy, preliezky, škrabadlá, leňošky.

Jozef Martiška

Areál družstva pa. 1121 , Dolné Vestenice

Stolárske práce. Výroba nábytku na mieru - kuchynské linky, obývačkové steny. Zariaďovanie interiéru bytov, kancelárskych priestorov.

Marek Jelenek - Píla Jelko

Svrbice , Topoľčany

Stolárska výroba a predaj - boxy pre kone, bytové doplnky, hojdačky, preliezačky, schodiská, zariadenia do barov, reštaurácií, altánky, záhradný nábytok, sedenia, chaty, terasy.

Igor Pišťáček AKEA

Zimná 3 , Poprad

Stavebná činnosť, podlahárstvo, stolárske práce. Predaj stavebnín.

Zsolt Diósi

Bíňa 494 , Bíňa

Výroba a predaj kuchynských liniek, dverí, okien, žalúzii a kompletné stolárske služby.

PROFILAT, s.r.o.

Kamenná 11 , Žilina

Zákazková stolárska výroba - výroba dverí, nábytku, obloženia schodov, doplnkov a iných výrobkov z dreva. Brúsenie širokopásovou brúskou, štvorstranné opracovanie reziva.

Dreveko, spol. s r.o.

Dvojkrížna 49 , Bratislava

Stavebno - -stolárska výroba a výroba nábytku, sušenie, hobľovanie, opracovávanie a pílenie dreva a reziva, nákup a predaj dreva, montážne a stavebné práce s drevom.

Stolárstvo Štefan Kendra

Cintorínska 233 , Kravany

Výroba interiérových obložkových zárubní, interiérových, exteriérových a garážových dverí, kuchýň, vešiakových stien, chodbových zostáv, spální, manželských postelí a doplnkov.

Erik Kováč - KRAMCO

Kramlište 309 , Jasenie

Výroba vstavaných skríň, výroba dverí vchodových aj interiérových, výroba produktov z masívu, vešiakové steny, postele, kuchynské linky a záhradný nábytok.

František Kurinec - Strechaj

Poštová 24 , Trnava

Výroba a montáž nábytku na mieru - kuchynské linky, kancelársky nábytok, skrine s posuvnými dverami. Rekonštrukcia rovných striech, zateplenie budov, sanitárne obklady pre interier a exterier.

Juraj Kečkéš - stolárstvo

P.Jilemníckého 1798/26 , Dvory nad Žitavou

Stolárstvo - výroba kuchynských liniek, vstavaného nábytku, interiérových, exteriérových dverí, záhradného nábytku, schodíšť, zábradlí, terasových dosiek, obložení.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 082 inzerátov