Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Stolári

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 079 inzerátov

HORÁK - interiéry, s. r. o.

Sihoť 754 , Ilava

Firma sa zaoberá vybavením interiérov rodinných domov, bytov, rekreačných chát, reštaurácii, hotelov alebo barov, ale aj výrobou kancelárskeho nábytku a akéhokoľvek atypického nábytku na mieru. Ponúkame výrobu schodísk, interiérových dverí, či už dyhovaných alebo laminovaných, výrobu nábytku do detských izieb, spální, kuchýň, obývacích izieb alebo pracovní.

MIBERAS, s. r. o.

Podtatranského 680 , Liptovský Mikuláš

Realizujeme línie od moderného bývania až po rustikálno–klasický štýl, ako aj ostatného príslušenstva od návrhu až po montáž. Zabezpečujeme výrobu z masívu realizáciou kuchynských liniek, vstavaných šatníkov, chodbových a spálňových zostáv, detských izieb, dverí, schodov, prístreškov a altánkov.

STOLÁRSTVO Marek Kristan

Ždiarska 18 , Košice

Výroba a montáž bytového a kancelárskeho nábytku na mieru a iné výrobky z dreva. Pri montáži kuchynskej linky je možné prerobiť aj vodovodné, odpadové a elektrické vedenie. Ponúkame nové konštrukčné riešenie vstavaných skríň.

Marian Pavlov - MP Stolárstvo

Ukrajinská 1670/1 , Bratislava

Naša firma sa zaoberá výrobou atypického nábytku na mieru podľa vašej predstavy: kuchynské linky, vstavané skrine, detské izby, knižnice, interiérové dvere, spálne, predsiene, kúpeľňový nábytok, schody a zábradlia. Zariadenie predajne alebo obchodných priestorov, kancelársky a hotelový nábytok. Dohodnite si bezlatnú obhliadku a zameranie.

Miloš Hájnik DRENA

Pusté Sady 2 , Pusté Sady

Stavebnostolárska a tesárska práca. Výroba dverí, zárubní, zábradlí, podláh, altánkov a záhradného nábytku. Maliarske a natieračské služby.

Mário Kubáň - Stolár

Hviezdoslavová 7 , Belá

Poskytovanie stolárskych služieb, piliarske práce a spracovanie dreva, maliarske, natieračské a lešenárske práce.

Rudolf Čambora - Č a S

Horelica 345 , Čadca

Stavebná firma. Maľovanie a nátery, klampiarske, pokrývačské a tesárske práce, stolárstvo, maľovanie a nátery.

JU-PA, stolárske práce

Do Uhliska 20 , Ružomberok

Stolárska výroba a predaj - záhradný nábytok, drevené okná, altánky, nábytok pre domácnosť.

Ondrej Greksa - STOLÁRSTVO

Horná Seč 231 , Horná Seč

Výroba a predaj vstavaných skríň, schodov, interiérových dverí, atypické realizácie.

Stolárstvo Černický

Slov. nár. povstania 150 , Hranovnica

Výroba nábytku na mieru, kuchynských liniek, vstavaných skríň, postelí, stolov. Výroba interiérových a exteriérových dverí, eurookien a okeníc, schodísk, obkladov schodísk.

LESNÉ PRÁCE, s.r.o.

Ondrej nad Hronom 451 , Brusno

Ťažba a manipulácia s drevom - piliarske práce, približovanie a porez, remeselné práce s drevom, prerezávka a čistenie lesných porastov.

Tibor Színai - stolárska dielňa

Malá nad Hronom 99 , Malá nad Hronom

Výroba a predaj nábytku z dreveného masívu, drevených okien, drevených eurookien, balkónových dvier, drevených okeníc a drevených dvier. Stolárska dielňa.

BORS, s.r.o.

Adámiho 1 , Bratislava

Architektonické návrhy, projektové riešenia, riešenie interiérov, stolárska výroba, odborné poradenstvo. Realizácia a rekonštrukcia rodinných domov, bytov, podkrovných bytov, úprava interiérov.

Stanislav Kováč - ARET

Trnavská 195 , Bernolákovo

Výroba, predaj, dovoz a montáž nábytku určeného do záhradného prostredia - altánky, stoly, lavice, schodiská, stoly pre počítačové zostavy a vybavenie učební, riaditeľní, kabinetov. Splavovanie.

MANOS Stolárstvo

Kajal , Kajal

Výroba interiérového nábytku, dverí, schodísk, kuchynských liniek, šatníkov, exteriérových posedov, pergol, altánkov, garáží a rôznych prístreškov.

RAFFAELIS IDE s.r.o.

Južná trieda č.119 , Košice

Zariaďovanie kancelárskych a prevádzkových priestorov, predaj kancelárskych stoličiek a kresiel, atypická stolárska výroba, trezory, kovový nábytok

Lindner Mobilier s.r.o.

Družstevná 7 , Madunice

Výroba nábytku na mieru, určeného pre hotely, administratívne budovy, banky a reštaurácie. Stolárstvo, kovovýroba.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 079 inzerátov