Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Projektovanie

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 3 563 inzerátov

JK projekt, s.r.o.

Šafárikova 1 , Levice

Vypracovávanie architektonických štúdií stavieb, ich projektovanie, sprostredkovanie materiálu na výstavbu, vedenie uskutočňovania stavieb a realizácia.

TEXING prest s.r.o

Námestie slobody 8 , Ružomberok

Predaj zámkovej dlažby, obkladov a betónových výrobkov, komplexné projektovanie priemyselných stavieb a stavieb občianskej vybavenosti. Certifikácia strojov a zariadení, podľa noriem EU.

D COMP Trenčín, s.r.o.

Dolný Šianec 1 , Trenčín

Veľkoformátová CAD tlač čb, farebná – plotrovanie, veľkoformátové čb kopírovanie do formátu A0+, viazanie diplomových prác, skenovanie A4-A0 čb, farebné do A3, reprografické služby, potlač CD DVD médií, predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne.

HOFFMANN spol. s r. o. Chrudim

Štěpánkova 98 , Chrudim

Európsky dodávateľ stavebného systému VELOX - HOFFMANN Chrudim, skúsenosti z viac než 2000 realizácií energeticky úsporných a nízkoenergetických domov systémom VELOX po celej ČR, SR a Grécku. Katalóg úspešných i pasívnych rodinných domov zašleme zdarma. Naceníme i stavby podľa vašich projektov-obchod. zastúpenia na Slovensku nájdete na našej stránke v kontaktoch.

STATIC STUDIO, s.r.o.

Baštová 3166/45 , Prešov

Prenájom fasádneho lešenia ALFIX a pojazdného lešenia. Projektovanie stavieb v časti statika. Riešenie geotechnických problémov.

Juraj Maňko – geodetické a kartografické práce

Budovateľská 7 , Prešov

Geodetické a kartografické práce – vytyčovanie stavieb a ciest, predrealizačné a porealizačné zameranie, výpočet kubatúr, vyhotovenie polohopisných a výškopisných plánov.

LABOX spol. s r.o.

Brandýská 8 , Jirny

Výroba laminárnych boxov a dodávanie investičných celkov technológie čistých priestorov. Servis, údržba, meranie a validácia čistých priestorov, laminárnych boxov a tepelných procesov. Kalibrovanie počítačov častíc. Skúšobné laboratórium.

Ing. Ladislav Lázár

Svinica 322 , Svinica

Projektovanie, inžinierská činnosť a poradenstvo elektrotechnických zariadení a MaR. Prípojky, bleskozvody a uzemnenie, rozvádzače. Domové, bytové, priemyselné a inteligentné elektroinštalácie.

REGION TZB, spol. s r.o.

Partizánska 25 , Holíč

Projektová a realizačná činnosť - zásobovanie teplom a technickým zariadením budov, energetická certifikácia budov, energetický audit, výroba plastových okien a dverí. Predaj solárnych zostáv.

STATIK.SK spol. s r. o.

Na pažiti 273/8 , Svätý Jur

Vyhotovenie projektovej dokumentácie stavieb. Overovanie projektov mechanickej odolnosti a stability stavieb. Technické poradenstvo týkajúce sa statiky a dynamiky nosných konštrukcií stavieb.

SOKA s.r.o.

Rudlovská cesta 6550/53 , Banská Bystrica

Projektovanie a konštruovanie elektroenergetických zariadení.

Gergisak, s.r.o.

Sibírska 1610/12 , Bratislava

Projektový manažment, projektová činnosť jednoduchých stavieb, inžinierska činnosť, sprostredkovateľská činnosť.

VEHRASTAV s.r.o.

Dopravná 12 , Košice

Realizácia stavieb, zatepľovanie fasád, rekonštrukčné práce, projekčná činnosť, inžinierska činnosť, obchodná činnosť, zabezpečenie kúpy a predaja pozemkov a nehnuteľností.

Milan Sloboda - Revízie VTZE

Ulica Vladimíra Clementisa 6444/4 , Trnava

Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických do 1000 V, bleskozvodov v objektoch bez nebezpečenstva výbuchu.

Mecasys s. r. o.

Oravská Polhora 1007 , Oravská Polhora

Návrh a výroba technologických celkov, jednoúčelových strojov a zariadení, rotačných súčiastok transportných systémov, oceľových konštrukcií. Zváranie nádrži, údržba potrubného systému a strojov.

ALLSTEELS s.r.o.

Pod Banošom 3940/43 , Banská Bystrica

Výroba priemyselných zariadení - výťahové šachty, pohony, pojazdy. Konštrukčná strojárenská činnosť - návrh, 3D vizualizácia, technická dokumentácia. Stavebné strojárenstvo - kovové konštrukcie.

VÚIS Mosty - diagnostika a projektovanie

Gogoľova 18 , Bratislava

Projektová činnosť v oblasti statického zabezpečenia stavebných a pamiatkových objektov, záťažovacie skúšky stavebných dielcov a konštrukcií, diagnostika, stavebný a statický prieskum objektov.

Traser - protipožiarne systémy

Priemyselná 12 , Galanta

Poradenstvo v oblasti požiarnej ochrany. Služby zabezpečovacej a protipožiarnej techniky. Projektovanie, dodávka, montáž, revízie, záručný a pozáručný servis týchto systémov.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 3 563 inzerátov