Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Projektovanie

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 3 566 inzerátov

JK projekt, s.r.o.

Šafárikova 1 , Levice

Vypracovávanie architektonických štúdií stavieb, ich projektovanie, sprostredkovanie materiálu na výstavbu, vedenie uskutočňovania stavieb a realizácia.

TEXING prest s.r.o

Námestie slobody 8 , Ružomberok

Predaj zámkovej dlažby, obkladov a betónových výrobkov, komplexné projektovanie priemyselných stavieb a stavieb občianskej vybavenosti. Certifikácia strojov a zariadení, podľa noriem EU.

D COMP Trenčín, s.r.o.

Dolný Šianec 1 , Trenčín

Veľkoformátová CAD tlač čb, farebná – plotrovanie, veľkoformátové čb kopírovanie do formátu A0+, viazanie diplomových prác, skenovanie A4-A0 čb, farebné do A3, reprografické služby, potlač CD DVD médií, predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne.

STATIC STUDIO, s.r.o.

Baštová 3166/45 , Prešov

Prenájom fasádneho lešenia ALFIX a pojazdného lešenia. Projektovanie stavieb v časti statika. Riešenie geotechnických problémov.

Juraj Maňko – geodetické a kartografické práce

Budovateľská 7 , Prešov

Geodetické a kartografické práce – vytyčovanie stavieb a ciest, predrealizačné a porealizačné zameranie, výpočet kubatúr, vyhotovenie polohopisných a výškopisných plánov.

LABOX spol. s r.o.

Brandýská 8 , Jirny

Výroba laminárnych boxov a dodávanie investičných celkov technológie čistých priestorov. Servis, údržba, meranie a validácia čistých priestorov, laminárnych boxov a tepelných procesov. Kalibrovanie počítačov častíc. Skúšobné laboratórium.

JavaProjekt, s.r.o.

Hurbanova 518 , Senica

Kompletná projektová dokumentácia stavieb, vizualizácie v 3D - urbanistické štúdie, projekty pre stavebné povolenie, realizačné projekty ( i k podaniu žiadosti o nenávratný finančný príspevok z fondov EÚ ), katalógové projekty, autorský dozor projektanta, sprostredkovanie súvisiacich služieb, bezplatné poradenstvo.

HOFFMANN spol. s r. o. Chrudim

Štěpánkova 98 , Chrudim

Európsky dodávateľ stavebného systému VELOX - HOFFMANN Chrudim, skúsenosti z viac než 2000 realizácií energeticky úsporných a nízkoenergetických domov systémom VELOX po celej ČR, SR a Grécku. Katalóg úspešných i pasívnych rodinných domov zašleme zdarma. Naceníme i stavby podľa vašich projektov-obchod. zastúpenia na Slovensku nájdete na našej stránke v kontaktoch.

ARBOR,spol.s r.o.

Karlov 196 , Kutná Hora

Výroba a montáž kontajnerov a kontajnerových nástavieb, elektrických rozvádzačov, certifikovaných oceľových zinkovaných konštrukcií. Dodávka klimatizačnej techniky. Projektovanie stavieb.

Nový Interier Trade s.r.o.

U Soudu 6200/4 , Ostrava

Projektovanie, dizajn a realizácia kuchýň a interiéru, predaj jedálenských stolov, výroba a montáž vstavaných skríň, predaj dverí a okien.

UNITECHNOLOGY, s.r.o.

Garbanka 1 , Banská Bystrica

Projektovanie ústredného kúrenia, predaj, montáž, oprava a servis klimatizačných zariadení, vzduchotechnických zariadení. Elektroinštalácie.

AATELIER, s.r.o.

Nižná Polianka 66 , Nižná Polianka

Architektonické a dizajnérske práce. Projekty, animácie, ilustrácie, rendering, webdizajn, tvorba internetových obchodov, grafika.

Ing. Peter Aštary - g.a.m.

Vajanského 1518/15 , Galanta

Projekčná a inžinierska činnosť v stavebníctve, realizácia interiérov, projektovanie objektov individuálnej bytovej výstavby, spracovanie územno-plánovacej dokumentácie.

ADB Consulting, s.r.o.

Radničné námestie 14 , Bardejov

Stavebná činnosť - projektovanie a statika stavieb, návrh interiérov a interiérových prvkov.

Ladislav Oravec VTCH

Piaristická 1379/2 , Nitra

Podnikateľské poradenstvo v oblasti stavebníctva, projekčné stavebné práce.

ATELIÉR ARTPRO, spol. s r.o.

Duklianskych hrdinov 2473 , Vranov nad Topľou

Projektovanie stavieb a technická dokumentácia - pozemné stavby, návrh a realizácia interiérov.

Ing. Pavol Ovcarčík - Plusinterier

Zvolenská cesta 14 , Banská Bystrica

Architektonické riešenia interiérov a exteriérov, návrh, realizácia, tvorba vizualizácií, animácií objektov, výroba 3D modelov.

Ing. arch. Toman Kubík CSc. ARCHITOM

Podpriehradná 3A , Bratislava

Služby v oblasti dizajnu obytných stavieb a vizualizácie projektov, modelovanie a vizualizácie, projektovanie, dozor a dokumentácie.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 3 566 inzerátov