Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Projektovanie

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 3 576 inzerátov

JK projekt, s.r.o.

Dopravná 14 , Levice

Vypracovávanie architektonických štúdií stavieb, ich projektovanie, sprostredkovanie materiálu na výstavbu, vedenie uskutočňovania stavieb a realizácia.

TEXING prest s.r.o

Námestie slobody 8 , Ružomberok

Predaj zámkovej dlažby, obkladov a betónových výrobkov, komplexné projektovanie priemyselných stavieb a stavieb občianskej vybavenosti. Certifikácia strojov a zariadení, podľa noriem EU.

D COMP Trenčín, s.r.o.

Dolný Šianec 1 , Trenčín

Veľkoformátová CAD tlač čb, farebná – plotrovanie, veľkoformátové čb kopírovanie do formátu A0+, viazanie diplomových prác, skenovanie A4-A0 čb, farebné do A3, reprografické služby, potlač CD DVD médií, predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne.

STATIC STUDIO, s.r.o.

Baštová 3166/45 , Prešov

Prenájom fasádneho lešenia ALFIX a pojazdného lešenia. Projektovanie stavieb v časti statika. Riešenie geotechnických problémov.

Juraj Maňko – geodetické a kartografické práce

Budovateľská 7 , Prešov

Geodetické a kartografické práce – vytyčovanie stavieb a ciest, predrealizačné a porealizačné zameranie, výpočet kubatúr, vyhotovenie polohopisných a výškopisných plánov.

LABOX spol. s r.o.

Brandýská 8 , Jirny

Výroba laminárnych boxov a dodávanie investičných celkov technológie čistých priestorov. Servis, údržba, meranie a validácia čistých priestorov, laminárnych boxov a tepelných procesov. Kalibrovanie počítačov častíc. Skúšobné laboratórium.

JavaProjekt, s.r.o.

Hurbanova 518 , Senica

Kompletná projektová dokumentácia stavieb, vizualizácie v 3D - urbanistické štúdie, projekty pre stavebné povolenie, realizačné projekty ( i k podaniu žiadosti o nenávratný finančný príspevok z fondov EÚ ), katalógové projekty, autorský dozor projektanta, sprostredkovanie súvisiacich služieb, bezplatné poradenstvo.

HOFFMANN spol. s r. o. Chrudim

Štěpánkova 98 , Chrudim

Európsky dodávateľ stavebného systému VELOX - HOFFMANN Chrudim, skúsenosti z viac než 2000 realizácií energeticky úsporných a nízkoenergetických domov systémom VELOX po celej ČR, SR a Grécku. Katalóg úspešných i pasívnych rodinných domov zašleme zdarma. Naceníme i stavby podľa vašich projektov-obchod. zastúpenia na Slovensku nájdete na našej stránke v kontaktoch.

Ing. arch. Jozef Chlapečka PARNAS

Čajkovského 425/2 , Nitra

Vypracovanie územnoplánovacej a projektovej dokumentácie, realitná činnosť. Stavebný rozpočet a dozor, geodetické zameranie, hydrogeologický prieskum, poradenstvo pri výbere stavebnej firmy.

STAVUNION-REALITY, s.r.o.

Tatranská Lomnica 265 , Vysoké Tatry

Predaj, prenájom a kúpa nehnuteľností, príprava projektov v oblasti stavebníctva a poradenská činnosť.

MIJOstav s.r.o.

Vajanského 20 , Lučenec

Stavebná činnosť, projektovanie, búracie práce, dopravné služby a stavebné mechanizmy, čistenie a upratovanie, konzultačno - poradenská činnosť v stavebníctve.

MP RENTAL, s.r.o.

Mlynské Luhy 5 , Bratislava

Projektový manažment, poradenstvo pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností, realitná činnosť, reklamné služby.

House - project, s.r.o.

Školská 7 , Zlaté Moravce

Projekčná činnosť v oblasti bytových a občianskych stavieb. Výstavba nízkoenergetických a pasívnych domov na kľúč.

ELKOMOS s.r.o.

Námestie SNP 75/34 , Slovenská Ľupča

Projektovanie, výroba, montáž, opravy a údržba elektrických zariadení.

STAV-MONT VRBOVÉ, s.r.o.

Nám. slobody 500/8 , Vrbové

Stavebné služby - vypracovanie projektovej dokumetácie, realizácia rodinných domov, zateplenie, vodovody, kanalizácie, plynovody, ústredné kúrenie, rekonštukcie, podlahy, dlažby, dopravu materiálu.

S-plan s.r.o.

Dunajské nábrežie 10 , Komárno

Projekčná kancelária - návrh pozemných stavieb, inžinierska činnosť, poradenstvo v rámci stavebníctva, realizácia stavieb menšieho rozsahu, návrh interérov, veľkoformátová tlač technických výkresov.

GEOCONSULT, spol. s r.o.

Miletičova 21 , Bratislava

Dokumentácia stavieb. Zhotovenie štúdie - posudzovanie vplyvov na životné prostredie (EIA), technické štúdie, dokumentácie stavieb. Inžinierska činnosť.

ANTARA BAU, s.r.o.

Svätoplukova 7/964 , Slovenský Grob

Projektovanie a výstavba - nízkoenergetické domy, drevodomy, drevostavby, montované domy.

RETEP SLOVAKIA, s.r.o.

Záborského 42 , Bratislava

Realitná a developerská činnosť vlastných produktov - rodinných domov, pozemkov a administratívnych budov. Inžinierska činnosť v stavebníctve. Výstavba stavebných objektov na kľúč. Hypotekárne úvery.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 3 576 inzerátov