Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Projektovanie

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 3 576 inzerátov

TEXING prest s.r.o

Námestie slobody 8 , Ružomberok

Predaj zámkovej dlažby, obkladov a betónových výrobkov, komplexné projektovanie priemyselných stavieb a stavieb občianskej vybavenosti. Certifikácia strojov a zariadení, podľa noriem EU.

D COMP Trenčín, s.r.o.

Dolný Šianec 1 , Trenčín

Veľkoformátová CAD tlač čb, farebná – plotrovanie, veľkoformátové čb kopírovanie do formátu A0+, viazanie diplomových prác, skenovanie A4-A0 čb, farebné do A3, reprografické služby, potlač CD DVD médií, predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne.

JK projekt, s.r.o.

Šafárikova 1 , Levice

Vypracovávanie architektonických štúdií stavieb, ich projektovanie, sprostredkovanie materiálu na výstavbu, vedenie uskutočňovania stavieb a realizácia.

LABOX spol. s r.o.

Brandýská 8 , Jirny

Výroba laminárnych boxov a dodávanie investičných celkov technológie čistých priestorov. Servis, údržba, meranie a validácia čistých priestorov, laminárnych boxov a tepelných procesov. Kalibrovanie počítačov častíc. Skúšobné laboratórium.

JavaProjekt, s.r.o.

Hurbanova 518 , Senica

Kompletná projektová dokumentácia stavieb, vizualizácie v 3D - urbanistické štúdie, projekty pre stavebné povolenie, realizačné projekty ( i k podaniu žiadosti o nenávratný finančný príspevok z fondov EÚ ), katalógové projekty, autorský dozor projektanta, sprostredkovanie súvisiacich služieb, bezplatné poradenstvo.

HOFFMANN spol. s r. o. Chrudim

Štěpánkova 98 , Chrudim

Európsky dodávateľ stavebného systému VELOX - HOFFMANN Chrudim, skúsenosti z viac než 2000 realizácií energeticky úsporných a nízkoenergetických domov systémom VELOX po celej ČR, SR a Grécku. Katalóg úspešných i pasívnych rodinných domov zašleme zdarma. Naceníme i stavby podľa vašich projektov-obchod. zastúpenia na Slovensku nájdete na našej stránke v kontaktoch.

STATIC STUDIO, s.r.o.

Baštová 3166/45 , Prešov

Prenájom fasádneho lešenia ALFIX a pojazdného lešenia. Projektovanie stavieb v časti statika. Riešenie geotechnických problémov.

Ing. Marcel Zárecký - ProIng

M.Rázusa 2142/16 , Zvolen

Drevostavby - rodinné domy od návrhu až po realizáciu. Projektová činnosť - projekty všetkých stupňov.

KA Group

ČSA 20 , Banská Bystrica

Služby v oblasti realít, v oblasti internetových projektov a obchod s umeleckými dielami.

DECART, spol. s r.o.

Veľkodunajské nábr.1A , Komárno

Projekty interiérov, projektovanie stavieb, dodávky interiérov rôznych obchodných priestorov.

EMPROSTAV s.r.o.

Jantárová 30 , Košice

Projektovanie, projektová dokumentácia. Architektonické, zastavovacie a objemové štúdie, výtvarné návrhy a projekty interiérov. Stavebné poradenstvo, inžinierska činnosť, stavebný dozor.

PROFING - inžinierska činnosť

Pifflova 9 , Bratislava

Súkromná inžinierska kancelária, činnosti stavebného inžinieringu. Špecialista pre povoľovanie priemyselných stavieb.

Servis elektro - zdvíhacie zariadenia, s.r.o.

Na bielenisku 4 , Pezinok

Montáž, záručný a pozáručný servis výťahov, technická a poradenská služba, projekčná činnosť. Montáž pohybových senzorov, digitálnych domácich dorozumievacich senzorov, elektroinštalačné práce.

Kachličkovo - obklady a dlažby

Priemyselná zóna 800 , Most pri Bratislave

Maloobchodný a veľkoobchodný predaj keramických obkladov a dlažieb. Služby od návrhu interiéru po dodávku obkladov, dlažieb, kúpeľňovej sanity, batérií a ostatných doplnkov.

Kachliarstvo Jozef Šabo

Lipová 98 , Topoľčianky

Stavby kachľových pecí, záhradných, teplovzdušných a teplovodných krbov a komí­nov, chlebových a pizza pecí. Grafický návrh podľa predstáv zákazníka, odborné poradenstvo.

ARCHDesign s.r.o.

Kopčianska 15 , Bratislava

Projektovanie osvetlení a predaj svietidiel a tapiet. Architektonický návrh na úrovni vizualizácie, samotná výroba a realizácia interiéru.

Elstra s.r.o.

Priečna 3 , Šenkvice

Montáž vyhradených elektrických zariadení, opravy a údržba elektrických zariadení, meranie parametrov elektrických vedení, meranie kvality dodávanej elektrickej energie. Odborné technické prehliadky.

Ing. Michal Korenčík - K GROUP

Riazanská 684/74 , Bratislava

Návrh a vypracovanie architektonických návrhov a kompletnej projektovej dokumentácie pre územné rozhodnutie, stavebné povolenie a realizáciu stavieb.

Geoplán, spol. s r.o.

Ludvíka Svobodu 4885/91 , Poprad

Geodetické a kartografické práce - vytyčovanie hraníc pozemkov, vyhotovenie geometrických plánov, majetkoprávne vysporiadanie parciel.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 3 576 inzerátov