Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Projektovanie

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 3 573 inzerátov

D COMP Trenčín, s.r.o.

Dolný Šianec 1 , Trenčín

Veľkoformátová CAD tlač čb, farebná – plotrovanie, veľkoformátové čb kopírovanie do formátu A0+, viazanie diplomových prác, skenovanie A4-A0 čb, farebné do A3, reprografické služby, potlač CD DVD médií, predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne.

JK projekt, s.r.o.

Šafárikova 1 , Levice

Vypracovávanie architektonických štúdií stavieb, ich projektovanie, sprostredkovanie materiálu na výstavbu, vedenie uskutočňovania stavieb a realizácia.

TEXING prest s.r.o

Námestie slobody 8 , Ružomberok

Predaj zámkovej dlažby, obkladov a betónových výrobkov, komplexné projektovanie priemyselných stavieb a stavieb občianskej vybavenosti. Certifikácia strojov a zariadení, podľa noriem EU.

LABOX spol. s r.o.

Brandýská 8 , Jirny

Výroba laminárnych boxov a dodávanie investičných celkov technológie čistých priestorov. Servis, údržba, meranie a validácia čistých priestorov, laminárnych boxov a tepelných procesov. Kalibrovanie počítačov častíc. Skúšobné laboratórium.

JavaProjekt, s.r.o.

Hurbanova 518 , Senica

Kompletná projektová dokumentácia stavieb, vizualizácie v 3D - urbanistické štúdie, projekty pre stavebné povolenie, realizačné projekty ( i k podaniu žiadosti o nenávratný finančný príspevok z fondov EÚ ), katalógové projekty, autorský dozor projektanta, sprostredkovanie súvisiacich služieb, bezplatné poradenstvo.

HOFFMANN spol. s r. o. Chrudim

Štěpánkova 98 , Chrudim

Európsky dodávateľ stavebného systému VELOX - HOFFMANN Chrudim, skúsenosti z viac než 2000 realizácií energeticky úsporných a nízkoenergetických domov systémom VELOX po celej ČR, SR a Grécku. Katalóg úspešných i pasívnych rodinných domov zašleme zdarma. Naceníme i stavby podľa vašich projektov-obchod. zastúpenia na Slovensku nájdete na našej stránke v kontaktoch.

STATIC STUDIO, s.r.o.

Baštová 3166/45 , Prešov

Prenájom fasádneho lešenia ALFIX a pojazdného lešenia. Projektovanie stavieb v časti statika. Riešenie geotechnických problémov.

Ing. Marianna Šuštiaková, PhD. M-PROJEKTY

Rajecká 5 , Žilina

Spracovanie projektovej dokumentácie - architektonické štúdie, dokumentácia pre územné rozhodnutia, projekt pre stavebné povolenia, realizačné projekty. Energetické certifikáty a hodnotenia.

GINDL - AM, s.r.o.

Jegorovova 37 , Banská Bystrica

Statické posúdenie stavby, zabezpečenie povolenia a projektovej dokumentácie, zameranie stavby, realizácia zateplenia, tónovanie omietok a farieb. Predaj farieb, lepidiel, izolácií.

Ing. Eva Paulisová - stavebný inžiniering

Zvolenská 11 , Nitra

Poradenstvo v oblasti stavebného práva, kompletná inžinierska činnosť - zabezpečenie a vypracovanie stavebných a búracích povolení, územných a kolaudačných rozhodnutí.

REGONIK - technika pre koľajové vozidlá

Jarošova 1 , Bratislava

Vývoj, projekcia, výroba a montáž meracej a regulačnej techniky koľajových vozidiel, ozvučovacej a informačnej techniky, brzdových prvkov, bezpečnostných a obslužných prvkov, diagnostických zariadení.

CAD-ECO - stavebné poradenstvo

Svätoplukova 28 , Bratislava

Poradenstvo v oblasti stavebníctva, stavebný dozor. Vypracovanie projektovej dokumentácie a riadenie projektov. Služby v oblasti aplikovanej geológie, inžinierskej geológie a geotechniky.

GEOBAN, s.r.o. Prešov

Konštantínova 3 , Prešov

Projektovanie. Geodetické a kartografické práce, overovanie výsledkov geodetických a kartografických prác. Právne služby. Inžinierská geodézia.

ARCHITEKTI mikulaj & mikulajová

Podjavorinskej 4 , Bratislava

Architektonická štúdia, vizualizácie, tendrová dokumentácia, autorský a stavebný dozor, stavebný manažment, vypracovanie cenových kalkulácií a ponúk, poradenstvo, dodávanie stavby na kľúč.

BONA FIDE Prešov s.r.o. - Realitná kancelária

Puškinova 16 , Prešov

Kúpa, predaj a prenájom nehnuteľností. Znalecké posudky, projektová činnosť, architektúra, stavebný dozor, financovanie nehnuteľnosti, poistenie nehnuteľnosti.

JUSTAT spol. s r.o. - projekčná kancelária

Kúpeľná 6 , Prešov

Vypracovanie projektov statiky a následná dokumentácia oceľových konštrukcií. Projektovanie oblastí priemyselných a technologických stavieb, bytových domov, stavieb občianskeho charakteru.

Telco s.r.o. - telekomunikačné stavby

M. R. Štefánika 60/2368 , Trebišov

Realizácia telekomunikačných stavieb na kľúč - akvizičná, inžinierska a projekčná činnosť, výstavba základňových staníc a rádioreléových zariadení, pravidelná stavebná a preventívna údržba.

EasySun, s.r.o.

Slottova 942/4 , Rajec

Projekcia, výstavba, výroba a servis slnečných elektrární na strechách.

Hutné stavby development, a.s.

Bellova 3 , Košice

Projektová a realitná činnosť, development a poradenstvo. Predaj, kúpa priemyselných areálov, administratívnych budov a rekreačných komplexov.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 3 573 inzerátov