Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Stavebné prvky - predaj

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 237 inzerátov

PRESBETON Slovakia, spol. s r.o.

Bojnická 18 , Bratislava

Výroba a predaj betónových dlažieb, zámkových, tvarovaných, plošných, vegetačných, drenážnych a doplnkov - obrubníky, žľaby, dlažby natural, betónových plotových tvárnic štiepaný systém FACE BLOCK, rumplovaný systém CRASH BLOCK, betónové lícové tehly, univerzálne zákrytové dosky. Betónové prvky záhradnej architektúry, schodišťové stupne, montované schody, palisády, okrasné a svahové tvárnice, záhradné steny, trávne lemy, lavičky, kvetináče.

Euro Profil System EPS, s.r.o.

Sládkovičova 8 , Ružomberok

Naša spoločnosť je dcérskou spoločnosťou nemecko-českého koncernu EPS. Zaoberáme sa predajom a výrobou: profilov pre obklady a dlažby, balkónových, terasových a drenážnych systémov, interiérových profilov, profilov pre zatepľovacie systémy a omietky.

KOVAPLET s.r.o.

Poľná 616/6 , Častá

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou a predajom pozinkovaného pletiva, čierneho a pozinkovaného drôtu, poplastovaného pletiva rôznych druhov a výšok. Ďalej ponúka predaj kovových a poplastovaných stĺpikov pre oplotenie, zámočnícke práce (brány), predaj tvaroviek, plastových rúr pre rozvod vody a kúrenia.

ŠINKO - DREVOVÝROBA, s.r.o.

Palmová 25 , Bratislava-Jarovce

Výroba a predaj - okenice, pergoly, altánky, prístrešky, ploty, decking, interiérové dvere, termodrevo, tlaková impregnácia reziva. Drevodomy z CLT panelov, zatepľovací systém.

TAP TRADE - kovovýroba

Pod Kalváriou 16 , Topoľčany

Výroba oceľových konštrukcií, montáž polykarbonátových presklení, dodávka a montáž požiarnych svetlíkov, predaj tepelnoizolačných materiálov, plastových odkvapových systémov a spojovacích prvkov.

SAAP Slovakia, spol. s r. o.

Kollárova 85A , Martin

Polykarbonát MAKROLON, elektrické otvárače okien a svetlíkov, hliníkové panely ALUBOND, svetlíky, rekonštrukcie svetlíkov, hliníkové okná, dvere a profily, kazetové odvetrané fasády.

ALU GLOBAL spol. s r.o.

Lazaretská 4 , Bratislava

Výroba a montáž hliníkových konštrukcií - dverí, okien, zasklených stien, svetlíkov, zimných záhrad, presklených fasádnych systémov.

CIKO komínové systémy

Coboriho 2 , Nitra

Komínové systémy - výroba, predaj a rekonštrukcie. CIKO® 3V UNIVERSAL, CIKO® TEC, CIKO® GAS, CIKO® NEREZ.

MONTAKOM, s.r.o.

Zvolenská cesta 13 , Banská Bystrica

Predaj a dodávka príslušenstva a komínových systémov vhodných pre rekonštrukcie i novostavby.

Kovovýroba KOPAV

Potočná 57/56 , Gbely

Výroba - kované brány, bránky, ploty, zábradlia, mreže, prístrešky, konštrukcie, vešiaky, koše na drevo.

Ľubomír Braniša - PABAP

Dolný Lopašov 308 , Dolný Lopašov

Výroba a predaj plastových okrajov a obrúb trávnika zabraňujúcich nežiadúcemu rozrastaniu trávnika do okrajových záhonov a prepadaniu mulčovacej kôry do trávnika.

I.C.F. Consulting, s.r.o.

Pávia 29/8 , Komárno

Predaj izolačných systémov, strateného bednenia pre výstavbu nízkoenergetických a pasívnych domov a budov. Predaj stropných a stenových systémov. Poradenstvo.

GEOMAT Slovakia s. r. o.

Rybničná 40 , Bratislava

Distribúcia geosyntetických výrobkov európskych výrobcov - geobunky, geosiete, geotextílie, georohože, geokompozity.

PROFIREMONT, s.r.o.

Sama Chalúpku 522 , Nižná

Frézovanie a vložkovanie komínov - zlepšenie ťahu. Odstránenie zadechtovaného komína. Predaj antikorových častí na vložkovanie komínových systémov. Predaj krbov, komínov, dvierok, kachiel, vložiek.

MPL STAVRO

Rybárska 3 , Trenčín

Predaj stavebného materiálu - tehly, tvárnice, stropné systémy, murovací materiál, omietky, fólie, klince, náradie, krytiny, šindle, odkvapy.

Peter Šulek - záhradná architektúra

Opatovce 69 , Trenčín

Výroba prvkov záhradnej architektúry - kvetináče, svietidlá, stoly, fontány, sochy, balustrády, pilastre, stĺpy, obkladové kamene.

LEXAN Zelenský - predaj polykarbonátu

Suchovská cesta 12 , Trnava

Predaj polykarbonátových dosiek značiek Lexan,Arla, Barlo, Quinn. Predaj plexiskla, sprostredkovanie montáží, zabezpečenie dovozu.

Silvester Pastva - INSTAL

Štúrova 1303 , Kysucké Nové Mesto

Veľkoobchodný predaj so stavebným a nábytkovým kovaním, zámkov a železiarskeho tovaru.

MPL TRADING, spol. s r.o.

Cecilka 228, , Zlín

Dodávka stavebnín, stavebného materiálu, miešanie farieb a omietkových zmesí, školenia a semináre pre zákazníkov, odborné poradenstvo, dodávky tovaru.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 237 inzerátov