Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Predaj stavebného materiálu

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 572 inzerátov

MPL TRADING spol. s r.o.

Galvániho 8 , Bratislava

MPL Trading je popredná obchodná spoločnosť zameraná na predaj stavebných materiálov. Ponúkame kompletný sortiment stavebného materiálu od materiálov pre hrubú stavbu tehly, izolácie, krytiny, polystyrén až po materiál pre interiér ako sú dvere, podlahy, podhľady, svietidlá. Zásobuje stavebné firmy ako aj koncového zákazníka.

TEXING prest s.r.o

Námestie slobody 8 , Ružomberok

Predaj zámkovej dlažby, obkladov a betónových výrobkov, komplexné projektovanie priemyselných stavieb a stavieb občianskej vybavenosti. Certifikácia strojov a zariadení, podľa noriem EU.

PRESBETON Slovakia, spol. s r.o.

Bojnická 18 , Bratislava

Výroba a predaj betónových dlažieb, zámkových, tvarovaných, plošných, vegetačných, drenážnych a doplnkov - obrubníky, žľaby, dlažby natural, betónových plotových tvárnic štiepaný systém FACE BLOCK, rumplovaný systém CRASH BLOCK, betónové lícové tehly, univerzálne zákrytové dosky. Betónové prvky záhradnej architektúry, schodišťové stupne, montované schody, palisády, okrasné a svahové tvárnice, záhradné steny, trávne lemy, lavičky, kvetináče.

Lindab a.s.

Jamník 278 , Jamník

Ľahké strešné krytiny a kompletný strešný systém, odkvapový systém, trapézový program, trapézové profily, fasádne panely atď. Maloobchod, veľkoobchod, odborné poradenstvo. Na produkty je 30-ročná záruka.

Ing. Tibor Horváth - PROMA STAV

Nová 1082/29 , Veľké Úľany

Predaj stavebného materiálu, sanity a keramiky prostredníctvom Internetu. U nás nájdete široký sortiment tehál, tepelných izolácií, betónových tvárnic, zámkovej dlažby. V priebehu blízkej doby pripravujeme pre Vás rozšírenie ponuky od známych výrobcov pre uvedené kategórie a aj rozšírenie ponúkaného sortimentu.

ABAKE spol. s r.o.

Kollárova 73 , Martin

Lepiace pásky a obalový materiál, ktoré sú vyvinuté na celú radu aplikácií ako je maskovanie, balenie, tesnenie, ochrana povrchu, tlmenie, farebné značenie, spevňovanie, zakrývanie, zvýšenie alebo naopak zníženie kĺzavosti a celú radu ďalších aplikácií pre všetky odvetvia.

TRIPA, s.r.o.

Hlavná 155 , Gelnica

Výroba reziva a predaj stavebných materiálov.

MIVAS s.r.o.

Komenského 1651/88 , Púchov

Stavebné práce, dodávka stavebných materiálov, sprostredkovanie, poradenstvo, rekonštrukcie bytových jadier a prestavby vnútorných priestorov. Inštalačné práce. Organizovanie rôznych podujatí.

SAMT s.r.o.

Tekovská 8 , Tlmače

Predaj stavebného materiálu - stavebná chémia, zatepľovacie systémy, podlahy, tepelné izolácie, betónové výrobky, hydroizolácie, murovací a hutný materiál, sadrokartónové, strešné a komínové systémy.

DHAP, s.r.o.

Golianovo 461 , Golianovo

Výstavba rodinných domov na kľúč. Zabezpečenie stavebného dozoru a stavebného povolenia. Prenájom lešenia, preprava stavebného materiálu. Predaj stavebného materiálu, náradia, domácich potrieb.

MAXUS s.r.o.

M.R.Štefánika 354 , Stará Turá

Predaj strešných krytín, strešných okien, komínových systémov, tepelných izolácií, altánkov a pergol. Poradenské a konzultačné služby pri výbere produktov. Veľkoobchod.

ENTE spol. s r.o.

Popradská 56 , Košice

Predaj a montáž stavebného materiálu - strešné a odkvapové systémy, strešné fólie, strešné okná, dvere, zatepľovacie systémy, sadrokartón, dlažby, farby. Stavebná firma.

Slovlepex, a.s.

Bziny 219 , Dolný Kubín

Výroba a predaj - drevený lepený trojvrstvový eurohranol, tatranský profil, lepené pláty.

Lesopartner, spol. s r.o.

Akademika Hronca 3 , Rožňava

Predaj ihličnatého a listnatého dreva, predaj stavebného materiálu, lesníctvo, ťažba dreva a poradenstvo v oblasti pôdneho fondu.

Richard Dučaj - D & D - predaj krbov

Ľ.Ivana 19 , Levice

Predaj a montáž krbov, krbových pecí a kachlí, krbových vložiek, mriežok, dymovodov, ventilátorov, vzduchotechniky, záhradných krbov a grilov.

RESSAN s.r.o.

Partizánska cesta 3501/71 , Banská Bystrica

Rekonštrukcie historických objektov. Stavebná spoločnosť, jednoduché stavby, drobné stavby a ich zmeny, novostavby. Predaj stavebného materiálu.

Ing. Eduard Gombarčík

Šoltésovej 227 , Nováky

Sklenárske práce, stavba budov, mostov a inžinierskych sietí, predaj stavebného materiálu, pozemné stavby.

EURO-IN spol. s r. o.

Osloboditeľov 33 , Polomka

Predaj stavebného materiálu pre hrubú stavbu, okná, dvere, sadrokartónové systémy, hutný materiál, fasádové systémy, stavebné náradie, izolačné materiály, strešné krytiny, komíny.

BUILDHOUSE, s.r.o.

Hlavná 10 , Nová Dedinka

Ťažba a spracovanie kameniva a výroba transportbetónu.

PROFIgips - montáž sadrokartónu

Dlhé Pole 1164 , Dlhé Pole

Dodávka a montáž sadrokartónových systémov. Zatepľovanie fasád, montáž systémov pasívnej požiarnej ochrany Hilti. Zemné práce, prenájom strojov a prístrojov.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 572 inzerátov