Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Predaj stavebného materiálu

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 570 inzerátov

MPL TRADING spol. s r.o.

Galvániho 8 , Bratislava

MPL Trading je popredná obchodná spoločnosť zameraná na predaj stavebných materiálov. Ponúkame kompletný sortiment stavebného materiálu od materiálov pre hrubú stavbu tehly, izolácie, krytiny, polystyrén až po materiál pre interiér ako sú dvere, podlahy, podhľady, svietidlá. Zásobuje stavebné firmy ako aj koncového zákazníka.

TEXING prest s.r.o

Námestie slobody 8 , Ružomberok

Predaj zámkovej dlažby, obkladov a betónových výrobkov, komplexné projektovanie priemyselných stavieb a stavieb občianskej vybavenosti. Certifikácia strojov a zariadení, podľa noriem EU.

PRESBETON Slovakia, spol. s r.o.

Bojnická 18 , Bratislava

Výroba a predaj betónových dlažieb, zámkových, tvarovaných, plošných, vegetačných, drenážnych a doplnkov - obrubníky, žľaby, dlažby natural, betónových plotových tvárnic štiepaný systém FACE BLOCK, rumplovaný systém CRASH BLOCK, betónové lícové tehly, univerzálne zákrytové dosky. Betónové prvky záhradnej architektúry, schodišťové stupne, montované schody, palisády, okrasné a svahové tvárnice, záhradné steny, trávne lemy, lavičky, kvetináče.

Lindab a.s.

Jamník 278 , Jamník

Ľahké strešné krytiny a kompletný strešný systém, odkvapový systém, trapézový program, trapézové profily, fasádne panely atď. Maloobchod, veľkoobchod, odborné poradenstvo. Na produkty je 30-ročná záruka.

Ing. Tibor Horváth - PROMA STAV

Nová 1082/29 , Veľké Úľany

Predaj stavebného materiálu, sanity a keramiky prostredníctvom Internetu. U nás nájdete široký sortiment tehál, tepelných izolácií, betónových tvárnic, zámkovej dlažby. V priebehu blízkej doby pripravujeme pre Vás rozšírenie ponuky od známych výrobcov pre uvedené kategórie a aj rozšírenie ponúkaného sortimentu.

ABAKE spol. s r.o.

Kollárova 73 , Martin

Lepiace pásky a obalový materiál, ktoré sú vyvinuté na celú radu aplikácií ako je maskovanie, balenie, tesnenie, ochrana povrchu, tlmenie, farebné značenie, spevňovanie, zakrývanie, zvýšenie alebo naopak zníženie kĺzavosti a celú radu ďalších aplikácií pre všetky odvetvia.

Dalibor Duľa - klampiarstvo a pokrývačstvo

Rázusova 1 , Spišská Nová Ves

Realizácia striech, klampiarstvo a pokrývačstvo, ľahké strešné krytiny, plechy, škridle. Predaj stavebného materiálu a stavebných prvkov.

Ing. Ľubomír Činčura C - COMP

Dopravná 2097 , Topoľčany

Dovoz a predaj - korkové podlahy, obklady a tapety, fasádne profily, bezpečnostné dvere, sadrové dekoračné prvky.

VERES STAV s.r.o.

Nová cesta 54 , Tvrdošovce

Predaj stavebnín - izolačné a zatepľovacie materiály.

TOPSTAV s.r.o.

Kpt. Nálepku 4090 , Snina

Vykonávanie bytových, občianskych, priemyselných a jednoduchých stavieb. Demolácie a zemné práce. Výroba obalov a predaj štrku.

ISORAST, s.r.o.

Železničná, 521 , Rovinka

ISORAST - Polystyrénové tvárnice pre nízkoenergetické, pasívne a nulové domy, haly, výškové budovy a bazény. Stavby v štádiu hrubá stavba, holodom, na kľúč. Statika stavebných konštrukcií.

CONREX, spol. s r.o.

Dlhá 89 , Nitra

Predaj rúr, nerezových trubiek, ohrievačov vody, plynových regulátorov a filtrov, prírubových strojov, tlakomerov, teplomerov, termostatov. Poradenstvo v oblasti vykurovania, zámočnícka produkcia.

CHYŽBET SK, s.r.o.

Budovateľská 1234 , Turany

Ťažba, drvenie, výroba a expedícia betónovej dlažby, tvárnic a zámkovej dlažby.

TECHNOTHERM, s. r. o.

Čadca 220 , Čadca

Stavebniny, železiarstvo, voda, kúrenie, farby, laky, stavebná chémia, kúpeľňové štúdio, sanita, grafické návrhy, obklady, dlažby, poradenstvo, občerstvenie.

JFP trade, spol. s r.o.

Vitějovice 209 , Vitějovice

Predaj antivibračnej izolácie, dištančných podložiek, príslušenstva k bedneniu, tesnenie pracovných a dilatačných špár, tesnenie prestupov a ďalších prvkov železobetónovej konštrukcie.

BISS SK, s.r.o.

Pod Vinbargom 20 , Bardejov

Stavebná činnosť, vykonávanie stavieb a ich rekonštrukcií. Nákup a predaj stavebného materiálu.

BAU land, spol. s r.o.

Levočská 2 , Poprad

Predaj stavebného materiálu - tehly, stavebné lepidlá, strešné krytiny, okná, komíny, zatepľovacie systémy, hydroizolácie, sadrokartón, cement, vápenný hydrát, heraklity, podlahy.

STAVOPOL TURANY, s.r.o.

Ul. Osloboditeľov 30 , Turany

Ponuka prác - zemné práce, zámkové dlažby, oplotenia, hrubé stavby, zatepľovanie fasád, montáž sadrokartónu, maliarske práce, výmena okien, búracie práce, cestná doprava, predaj stavebného materiálu.

Ing. Jaroslav Čecho - SK Real

Zelená 813/2 , Ivanka pri Dunaji

Dodávanie drevených polotovarov, hranolov, dosiek, strešných latiek, krovného reziva a palivového dreva.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 570 inzerátov