Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Predaj stavebného materiálu

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 561 inzerátov

PRESBETON Slovakia, spol. s r.o.

Bojnická 18 , Bratislava

Výroba a predaj betónových dlažieb, zámkových, tvarovaných, plošných, vegetačných, drenážnych a doplnkov - obrubníky, žľaby, dlažby natural, betónových plotových tvárnic štiepaný systém FACE BLOCK, rumplovaný systém CRASH BLOCK, betónové lícové tehly, univerzálne zákrytové dosky. Betónové prvky záhradnej architektúry, schodišťové stupne, montované schody, palisády, okrasné a svahové tvárnice, záhradné steny, trávne lemy, lavičky, kvetináče.

MPL TRADING spol. s r.o.

Galvániho 8 , Bratislava

MPL Trading je popredná obchodná spoločnosť zameraná na predaj stavebných materiálov. Ponúkame kompletný sortiment stavebného materiálu od materiálov pre hrubú stavbu tehly, izolácie, krytiny, polystyrén až po materiál pre interiér ako sú dvere, podlahy, podhľady, svietidlá. Zásobuje stavebné firmy ako aj koncového zákazníka.

TEXING prest s.r.o

Námestie slobody 8 , Ružomberok

Predaj zámkovej dlažby, obkladov a betónových výrobkov, komplexné projektovanie priemyselných stavieb a stavieb občianskej vybavenosti. Certifikácia strojov a zariadení, podľa noriem EU.

ABAKE spol. s r.o.

Kollárova 73 , Martin

Lepiace pásky a obalový materiál, ktoré sú vyvinuté na celú radu aplikácií ako je maskovanie, balenie, tesnenie, ochrana povrchu, tlmenie, farebné značenie, spevňovanie, zakrývanie, zvýšenie alebo naopak zníženie kĺzavosti a celú radu ďalších aplikácií pre všetky odvetvia.

Ing. Tibor Horváth - PROMA STAV

Nová 1082/29 , Veľké Úľany

Predaj stavebného materiálu, sanity a keramiky prostredníctvom Internetu. U nás nájdete široký sortiment tehál, tepelných izolácií, betónových tvárnic, zámkovej dlažby. V priebehu blízkej doby pripravujeme pre Vás rozšírenie ponuky od známych výrobcov pre uvedené kategórie a aj rozšírenie ponúkaného sortimentu.

OHÝBANÉ PROFILY a.s.

Kout 447 , Kuřim

Výroba a predaj ohýbaných profilov - pozinkované plechy, lakované plechy, poplastované plechy, dilatačné profily do betónov.

PEMO - stolárske práce

Salka 332 , Salka

Stolárske práce - výroba a predaj drevených výrobkov, nábytku z masívu - kuchynské linky, vstavané skrine, detské izby. Elektronické senzorové smetiaky.

CONSOL - vykurovacia technika

Ondreja Plachého 82 , Martin

Ponuka vykurovacích telies, podlahového a stropného vykurovania, ohrievačov vody, sanity - Geberit.

ŠE TREND - fasády a farby

Zástranie 187 , Žilina

Služby poskytované v oblasti predaja farieb, maliarskych a natieračských potrieb. Predaj polystyrénu, penetrácie a fasádnych farieb. Montáž, demontáž a prenájom lešenia.

Ernest Vörös RENOSTAV

Dolný Štál 496 , Dolný Štál

Predaj stavebného a inštalačného materiálu, železiarskych, klampiarskych a drevárskych výrobkov, spotrebného tovaru.

BETON BAU s.r.o.

Stožok 132 , Stožok

Výroba, transport a čerpanie betónových zmesí. Predaj certifikovaných betónových zmesí a preprava sypkých materiálov. Realizácia betonárskych prác pre menšie a väčšie stavby.

STONE TRADE s.r.o.

Trabantská 293/35 , Praha

Výroba a predaj kameňa, mramoru, strešnej bridlice, dlažby, kremenca. Poradenstvo.

Peter Serek - Nátery MÁNES

Medvedzie 193 , Tvrdošín

Predaj akrylátových, silikátových, dekoračných náterov, fasádnych omietok, podlahových lakov a lepidiel, tmelu, miešanie interiérových a exteriérových farieb.

PS Mat, s.r.o.

Kriváň 318 , Kriváň

Predaj stavebného materiálu - tepelné izolácie a zatepľovacie systémy, stavebný materiál pre obvodové múry a priečky, sadrokartóny, komíny, murivo, murovací materiál, sifóny, stavebnú chémiu.

ALTOtec, s.r.o. - stavebné prvky

Hudcova 78c , BRNO

Dodávky fasádnych obkladov, plastových paluboviek na podbitie striech, vonkajšie a vnútorné parapety, plastových a hliníkových plotových profilov, terasových systémov, LED osvetlenie.

AQUAMONT Sabinov, spol. s r.o.

Jilemnického 16 , Sabinov

Predaj a montáž bazénov. Predaj sprchovacích kútov a sáun, vírivých masážnych vaní. Predaj stavebného materiálu.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 561 inzerátov