Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pokladanie a obkladačstvo

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 715 inzerátov

BAN KOD-MAL - Pavol Kardoš

Búlikova 11 , Bratislava

Vykonávame rekonštrukcie bytov, jadier, kúpelní, domov, predajní, práce maliarske, natieračské, stierkovanie, murárske, obkladacie, potery, rezanie panelov, parketárske, elektrikárske, vodoinštalatérske, kúrenárske, sadrokartonárske, statické posudky a revízne správy.

Rastislav Šelemba

Zimná 12 , Prešov

Návrh a prestavba kúpeľne. Moderný design, exkluzívna sanita. Sme stavebná firma zaoberajúca sa rekonštrukciou kúpeľni v novostavbách a panelových bytoch v Prešove a jeho okolí. Chcete vidieť ako bude vyzerať vaša nová kúpeľňa, WC? Pomocou trojrozmernej vizualizácie, vám ju pomôžeme navrhnúť. Kladieme dôraz na kvalitu prevedenia, dizajn a funkčnosť.

Stavebné práce - Juraj Bugáň

Jura Hronca 3407/3 , Žilina

Rekonštrukcie domov a bytov, kompletné prerábky bytového jadra, obklady, dlažby, stierky, sadrové a jemné omietky, sadrokartón, plávajúce podlahy, maľovanie, výmena okien a dverí, zatepľovanie fasád, obklad umelým kameňom, marmolit, zámkové dlažby. V prípade chorých a dôchodcov pomôžeme aj s dovozom materiálu vlastným autom.

Pavol Chromiak - murárske práce

Pod Hájkom 1436/35 , Skalica

Murárske práce, obklady, dlažby, sokle, elektroinštalácie, rozvody vody a odpadov, pokládka plávajúcich podláh.

DAPEX, s.r.o.

Priemyselná č. 4 , Nitra

Výstavba rodinných domov, administratívnych budov, montovaných a murovaných hál. Rekonštrukcie - striech, fasád, zatepľovanie budov, vnútorné omietky, zemné práce, zámkové dlažby, obklady.

Igor Pišťáček AKEA

Zimná 3 , Poprad

Stavebná činnosť, podlahárstvo, stolárske práce. Predaj stavebnín.

EURO PARKET, s.r.o.

Pionierska 982 , Považská Bystrica

Predaj a renovácia parkiet. Laminátové, veľkoplošné, drevené, masívne alebo mozaikové parkety, fasádne obklady, dvere, garníže, tapety.

Lucitex - interier s.r.o.

Nádražná 1143 , Malacky

Predaj a pokladanie laminátových, vinylových, korkových, drevených podláh, PVC a kobercov. Nivelizovanie podláh. Obšívanie kobercov. Predaj a šitie záclon a závesov.

Complete Building Activities

Makov 357 , Makov

Rekonštrukcie, stavby na kľúč - murárske, tesárske a sadrokartónové práce, tepelné izolácie, rekonštrukcia bytových jadier, vodoinštalácie a elektroinštalácie, revízie, krovy.

L. K - BAU s.r.o.

Jánošíková 385/22 , Terchová

Stavebná firma - stavby na kľúč, stavebné práce, murárske práce, pokládka obkladov a dlažieb, sadrokartonárske práce.

Marián Zelina - stavebné práce

Lesná 889/6A , Svit

Stavebné práce - hrubé stavby, obklady, dlažby, podlahy, zatepľovanie fasád, montáž sadrokartónu, práca s kameňom, vnútorné omietky, zámková dlažba.

Acell, spol. s r.o.

Murgašova 87/8 , Poprad

Predaj náterov značky Thermoshield, murárske práce, rekonštrukcie jadier, klampiarstvo, montáže, zatepľovanie, pokládka dlažby, podlahy, tesárstvo, elektroinštalácie. Prenájom reklamných plôch.

Martin Líškay

SNP 814/12 , Banská Štiavnica

Stavebné práce. Vŕtanie a rezanie betónu, obkladanie sadrokartónom, pieskovanie.

Jozef Adamovský - stavebné práce

Podskala 25 , Sučany

Zatepľovanie rodinných domov, sadrokartonárske práce, úprava podkroví, montáž kazetových stropov, maľovanie-stierkovanie.

REKON - BYT

Ďungela 14 , Maňa

Stavebné práce. Rekonštrukcie bytov, renovácie kúpeľní, prestavby bytových jadier.

TATRAN - K s.r.o.

Červenej Armády 288/22 , Žemberovce

Maliarske, natieračské a sadrokartonárske práce. Predaj a pokládka plávajúcich podláh, maľovanie, maliari, sadrokartón, stierky, podlahy, natieranie, sadrokartónové systémy, dlažba.

Ľuboš Jankových

Mierové námestie 18 , Malacky

Montáž sadrokartonových systémov, maľby a nátery. Montáž okien a dverí. Rekonštrukcie domov a bytov. Obklad terás s exotickým drevom. Predaj okien, dverí, terás, podláh.

František Kurinec - Strechaj

Poštová 24 , Trnava

Výroba a montáž nábytku na mieru - kuchynské linky, kancelársky nábytok, skrine s posuvnými dverami. Rekonštrukcia rovných striech, zateplenie budov, sanitárne obklady pre interier a exterier.

Miloslav Slezák - stavebné rekonštrukcie

Bjornsonova 5 , Martin

Rekonštrukcie bytov, bytových jadier a domov na kľúč vrátane vodoinštalácie a elektroinštalácie. Zatepľovanie. Stavebné úpravy - podlahy, omietky, dlažby, obklady, dekoratívne maľby.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 715 inzerátov