Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pokladanie a obkladačstvo

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 675 inzerátov

BAN KOD-MAL - Pavol Kardoš

Búlikova 11 , Bratislava

Vykonávame rekonštrukcie bytov, jadier, kúpelní, domov, predajní, práce maliarske, natieračské, stierkovanie, murárske, obkladacie, potery, rezanie panelov, parketárske, elektrikárske, vodoinštalatérske, kúrenárske, sadrokartonárske, statické posudky a revízne správy.

Rastislav Šelemba

Zimná 12 , Prešov

Návrh a prestavba kúpeľne. Moderný design, exkluzívna sanita. Sme stavebná firma zaoberajúca sa rekonštrukciou kúpeľni v novostavbách a panelových bytoch v Prešove a jeho okolí. Chcete vidieť ako bude vyzerať vaša nová kúpeľňa, WC? Pomocou trojrozmernej vizualizácie, vám ju pomôžeme navrhnúť. Kladieme dôraz na kvalitu prevedenia, dizajn a funkčnosť.

Stavebné práce - Juraj Bugáň

Jura Hronca 3407/3 , Žilina

Rekonštrukcie domov a bytov, kompletné prerábky bytového jadra, obklady, dlažby, stierky, sadrové a jemné omietky, sadrokartón, plávajúce podlahy, maľovanie, výmena okien a dverí, zatepľovanie fasád, obklad umelým kameňom, marmolit, zámkové dlažby. V prípade chorých a dôchodcov pomôžeme aj s dovozom materiálu vlastným autom.

PARKET MILO, s.r.o.

Zombova 13 , Košice

Predaj sortimentu podláh – laminátové, marmoleum, vinylové, parkety, drevené, do telocviční. Predaj interiérových a exteriérových dverí, schodov.

EUROMAL, s.r.o. - Maliarske práce

ulica Mihálya Marczella 6201 , Dunajská Streda

Maliarske a natieračské práce, zatepľovanie budov, stierkovanie, sádrokartónové práce, benátsky štuck, nanášanie vonkajších a vnútorných omietok.

J-A.S. Žilina, s.r.o.

Hečkova 2534/18 , Žilina

Stavebná činnosť - výroba stajní, vnútorných a vonkajších boxov pre kone a hovädzí dobytok, montáž drevených terás, podlahových krytín na balkóny a terasy.

Rekonštrukcie SOKI

9.mája 25 , Brezno

Komletné rekonštrukcie domov, bytov a komerčných priestorov v regióne Banská Bystrica a Brezno, predaj a montáž plastových okien a dverí, sadrokartónové práce, murárske práce, zatepľovanie budov.

PS PARKETY

Miestneho priemyslu 570 , Námestovo

Predaj laminátových podláh, drevených podláh, vinylových podláh, linolea, podlahových krytín, dvere, tapety, doplnky. Montáž a pokládka podláh.

STAVEX Košice s.r.o.

Americká trieda 2430/3 , Košice

Čistiace a umývacie práce, obnova fasád, rekonštrukcie interiérov, nátery striech a konštrukcií, protiplesňové nátery, tmelenie panelových špár, výškové práce.

PLD STAV s.r.o.

SNP 290/6 , Vrbové

Stavebné práce a odborné poradenstvo v stavebnej problematike, zatepľovanie panelových domov a rodinných domov, rekonštrukcia alebo výmena striech, pokladanie, predaj a montáž dverí a okien.

VaNIStav,s.r.o.

Bakossova 3/C , Banská Bystrica

Stavebná firma - stavebné, zemné, murárske, obkladačské práce, sadrokartón, stavby rodinných domov, tesárske práce.

JUREK real s. r. o. - obchod, stavby, interiéry, dizajn

Korytnická 5162/1 , Bratislava

Navrhovanie a komplexné riešenia bytových a komerčných interiérov vrátane zariaďovania interiérov na kľúč - novostavby, rekonštrukcie a prerábky, modernizácie starších priestorov.

Ekopol spol.s r.o.® - podlahové systémy

Čsl. armády 79/17 , Nové Mesto nad Váhom

Dodávka a montáž drevených, laminátových, pvc, textilných a liatych podláh. Keramické dlažby a obklady, garážové brány, rolety, markízy, hydroizolácie, okná, rolety, markízy, garážové brány.

Dušan Lupták D&V - nábytok

Vígľaš 280 , Vígľaš

Výroba záhradného nábytku, okien, dverí, kuchýň, drevených doplnkov. Stavba striech, schodov. Rekonštrukcia starých dreveníc.

STAVIN-VALKO s.r.o.

Kollárova 4290/55 , Martin

Rekonštrukcie bytov i nebytových priestorov, bytových jadier, murárske a maliarske práce, obkladanie, zatepľovanie, sadrové omietky a anhydritové potery.

Patrik Róringer - stavebná firma Romont

Okružná ul. 3442/4 , Levice

Búracie práce, likvidácia stavebného odpadu, obkladanie, maľovanie, tapetovanie. Montáž - okná, podlahy, vzduchotechniky, klimatizácie, panelových striech, regálov. Kúpeľne na kľúč, poradenstvo.

Karol Drdul - stavebná činnosť

Budovateľska 448/27 , Bystričany

Maliarske práce, natieranie interiérov, fasád a obrazov podľa priania zákazníka, pokladanie fasádnych a škrabaných omietok, obkladov a ozdobných stropov.

STAVOINDUSTRIA HSV, s.r.o.

Príboj 779 , Slovenská Ľupča

Príprava a realizácia administratívnych, občianskych, bytových a priemyselných stavieb. Výroba a dodávka transportbetónu, spracovanie betonárskej ocele, realizácia priemyselných podláh.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 675 inzerátov