Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pokladanie a obkladačstvo

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 706 inzerátov

Rastislav Šelemba

Zimná 12 , Prešov

Návrh a prestavba kúpeľne. Moderný design, exkluzívna sanita. Sme stavebná firma zaoberajúca sa rekonštrukciou kúpeľni v novostavbách a panelových bytoch v Prešove a jeho okolí. Chcete vidieť ako bude vyzerať vaša nová kúpeľňa, WC? Pomocou trojrozmernej vizualizácie, vám ju pomôžeme navrhnúť. Kladieme dôraz na kvalitu prevedenia, dizajn a funkčnosť.

Stavebné práce - Juraj Bugáň

Jura Hronca 3407/3 , Žilina

Rekonštrukcie domov a bytov, kompletné prerábky bytového jadra, obklady, dlažby, stierky, sadrové a jemné omietky, sadrokartón, plávajúce podlahy, maľovanie, výmena okien a dverí, zatepľovanie fasád, obklad umelým kameňom, marmolit, zámkové dlažby. V prípade chorých a dôchodcov pomôžeme aj s dovozom materiálu vlastným autom.

Kutňas s.r.o. - stavebná činnosť

Paláriková ul. 2845/26 A , Čadca

Pokladanie plastového šindeľa na strechy, dodávka a realizácia strešných konštrukcií, tepelná izolácia podkroví, obklady z dreva v interiéri aj exteriéry.

EUROBAU - JM spol. s r.o.

Orlov 141 , Orlov

Stavba obytných domov, priemyselných domov, obchodných objektov, školských stavieb. Predaj stavebného materiálu, zatepľovacieho systému.

MI - TATRY s.r.o. - stavebná činnosť

Kravany 50 , Kravany

Stavebná firma. Výstavba rodinných domov, rekonštrukcie, zatepľovanie, pokladanie a obkladačstvo, zemné a výkopové práce, terénne úpravy.

Ľubomír Pelachy LP - STAVMIX

Horná Huta 1632 , Banská Štiavnica

Vykonávanie stavby domov na kľúč. Realizácia bytových a občianskych stavieb, ich rekonštrukcia.

Termocolor s.r.o.

Kolonáda 4490/18 , Lučenec

Predaj zatepľovacích systémov a doplnkov. Rekonštrukcia fasád vrátane aplikácie sanačných omietok, realizácia zateplenia budov, prestavba bytových jadier, pokladanie obkladov a dlažieb.

GENERAL s.r.o.

Poštová 8 , Košice

Výstavba rodinných domov, inžinierskych sietí, priemyselných hál, rekonštrukčné práce, búracie a demolačné práce, murárske, maliarske práce, plyn, kúrenie, vodoinštalačné a elektroinštalačné práce.

Eugen Mimovič - Emistav

Budapeštianska 114 C , Košice-Sídlisko Ťahanovce

Stavebná činnosť - prerábanie bytových jadier, obkladanie keramickým obkladom a dlažbou. Stavby rodinných domov na kľuč.

Marián Zelina - stavebné práce

Lesná 889/6A , Svit

Stavebné práce - hrubé stavby, obklady, dlažby, podlahy, zatepľovanie fasád, montáž sadrokartónu, práca s kameňom, vnútorné omietky, zámková dlažba.

Jaroslav Rerko - obklady, rekonštrukcie

Kamenárska 4/8 , Spišská Nová Ves

Obkladačské práce, rekonštrukcie kúpeľní, rekonštrukcie bytových jadier, obklady a dlažby, drobné murárske práce, maliarske práce.

Ján Levčík- stavebné práce

Nová 134 , Považská Bystrica

Stavebné práce - murárske a tesárske, pokrývačské, elektroinštalačné, vodoinštalačné, maliarske a natieračské práce.

Reus s.r.o.

Ružová dolina 6 , Bratislava

Stavebná činnosť, obkladačské práce, železobetonárske práce, montáž okien a dverí, bytové jadrá, jazierka a bazény, pokládka asfaltových šindľov, interiérové dvere z masívu, nábytok na mieru.

MURAX, s.r.o.

Mariánske nám. 29/6 , Žilina

Prípravné práce k realizácii stavby, dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, murárstvo. Zatepľovanie, dlažby, prestavby domov, rekonštrukcia jadier, strechy a podkrovia.

Martin Sršeň

Družby 11 , Banská Bystrica

Kompletné rekonštrukcie a stavby, murárske práce, elektroinštalácie, vodoinštalácie, montáž sadrokartónových konštrukcií, obklady a dlažby.

Porto Parket P & M

Malá Paka 395 , Veľká Paka

Pokládka laminátových a drevených parkiet, rekonštrukcie a úpravy podláh, meranie vlhkosti podkladov a priestoru, vystavenie protokolu.

Roman Juríček - Strechy RJA

Strelenka 806 , Lysá pod Makytou

Stavba striech na kľúč. Predaj strešnej krytiny - Bramac, Tondach, Satjam, strešných doplnkov, reziva. Montáž krovov, položenie krytiny, drevodomov. Pokrývačstvo, klampiarstvo a tesárstvo.

HA - KASTAV s. r. o.

Hlavná 7 , Tomášov

Realizácia stavieb na kľúč, hrubé stavby, dodávka materiálu, kladenie zámkových dlažieb, terénne úpravy - zemné práce, ploty, obklady a dlažby, zatepľovanie fasád.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 706 inzerátov