Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pokladanie a obkladačstvo

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 693 inzerátov

BAN KOD-MAL - Pavol Kardoš

Búlikova 11 , Bratislava

Vykonávame rekonštrukcie bytov, jadier, kúpelní, domov, predajní, práce maliarske, natieračské, stierkovanie, murárske, obkladacie, potery, rezanie panelov, parketárske, elektrikárske, vodoinštalatérske, kúrenárske, sadrokartonárske, statické posudky a revízne správy.

Rastislav Šelemba

Zimná 12 , Prešov

Návrh a prestavba kúpeľne. Moderný design, exkluzívna sanita. Sme stavebná firma zaoberajúca sa rekonštrukciou kúpeľni v novostavbách a panelových bytoch v Prešove a jeho okolí. Chcete vidieť ako bude vyzerať vaša nová kúpeľňa, WC? Pomocou trojrozmernej vizualizácie, vám ju pomôžeme navrhnúť. Kladieme dôraz na kvalitu prevedenia, dizajn a funkčnosť.

Stavebné práce - Juraj Bugáň

Jura Hronca 3407/3 , Žilina

Rekonštrukcie domov a bytov, kompletné prerábky bytového jadra, obklady, dlažby, stierky, sadrové a jemné omietky, sadrokartón, plávajúce podlahy, maľovanie, výmena okien a dverí, zatepľovanie fasád, obklad umelým kameňom, marmolit, zámkové dlažby. V prípade chorých a dôchodcov pomôžeme aj s dovozom materiálu vlastným autom.

Bytové družstvo, Snina

Budovateľská 2204 , Snina

Správa bytov, ponuka ubytovania. Oprava, servis a údržba výťahov, montáž okien, maliarske, omietkarské a zámočnícke práce, murovanie, kovovýroba, predaj sanity, uskutočňovanie jednoduchých stavieb.

Gabriel Kmec - GKM

Okulka 12/13 , Vranov nad Topľou

Stavebné práce, maliarske práce, vodoinštalačné a kúrenárske práce, pokládka dlažby a obkladov, stavby gabiónov.

Ondrej Telúch STROJTEL

Červenej armády 263/74 , Žemberovce

Činnosť stavebnej firmy - maliarske, omietačské a natieračské práce, obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín, kovoobrábacie práce - povrchová úprava a spracovanie kovov.

Ladislav Magyar - ML Stavebné práce

Jesenského 10 , Senec

Maliarske práce, maľby interiéru, predaj a montáž sadrokartónových systémov, bytové jadrá, dekorácie interiéru.ové jadrá, dekorácie interiéru.

Pavel Kutak - IZOSTAP

Pribinovo námestie 6 , Šaľa

Strešné izolácie - živicové krytiny, asfaltové pásy. Murárske, maliarske, obkladačské práce, búracie práce.

Alexander Pálfy

Nemesszegská 133/12 , Dunajská Streda

Murárske, maliarske a natieračské práce. Vyhotovenie obkladov a dlažieb. Stavebné práce na stavbe viac-bytových budov a rodinných domov. Prestavby bytových jadier.

Štefan Starinský - MALBYT

Allendeho 1573/61 , Poprad

Maliarske a natieračské práce, prestavby jadra, rekonštrukcia jadra, zatepľovanie, prestavby bytov a podkroví, prenájom lešenia, pokládky dlažieb a obkladov, opravy a úpravy interiérov bytoviek.

Štefan Mészáros - Malba.sk

Baka 115 , Baka

Maliarske a natieračské práce, montáž sadrokartónu, zateplenie fasády, murárske a obkladačské práce, montáž a renovácia laminátovej, drevenej a korkovej parkety, tapetovanie, čistiace práce.

ECOMAX s. r. o. . stavebné práce

Jiraskova 7 , Prešov

Zatepľovanie a rekonštrukcie domov, fasád a striech, výmena okien a dverí, oprava balkónov a loggií, omietky, obklady a dlažby, sadrokartónové stropy a priečky, plávajúce podlahy, demolácie.

Jaroslav Kuník - maliarske práce

Lachmannova 346 , Čáry

Maliarske a natieračské práce pre byty a rodinné domy, úpravy vonkajších a vnútorných fasád stien, pokladanie dlažby v interiéroch, strhanie tapiet.

Vladimír Babinec

Záhorácka 1936/71 , Malacky

Maľovanie, tapetovanie, pokládky podláh, stavebné práce.

Koberce Vinyl Parkety - Podlahár

Sedličná 499 , Trenčianske Stankovce

Odborné podlahárske práce. Kladenie vinylu, kobercov, PVC, linolea, montáž drevených parkiet, laminátových podláh a vyrovnávanie podláh.

Peter Jenis JP. staving

Ladice 335 , Ladice

Obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín, montáž sadrokartónu, omietkárske práce, maliarske a natieračské práce.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 693 inzerátov