Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pokladanie a obkladačstvo

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 683 inzerátov

BAN KOD-MAL - Pavol Kardoš

Búlikova 11 , Bratislava

Vykonávame rekonštrukcie bytov, jadier, kúpelní, domov, predajní, práce maliarske, natieračské, stierkovanie, murárske, obkladacie, potery, rezanie panelov, parketárske, elektrikárske, vodoinštalatérske, kúrenárske, sadrokartonárske, statické posudky a revízne správy.

Rastislav Šelemba

Zimná 12 , Prešov

Návrh a prestavba kúpeľne. Moderný design, exkluzívna sanita. Sme stavebná firma zaoberajúca sa rekonštrukciou kúpeľni v novostavbách a panelových bytoch v Prešove a jeho okolí. Chcete vidieť ako bude vyzerať vaša nová kúpeľňa, WC? Pomocou trojrozmernej vizualizácie, vám ju pomôžeme navrhnúť. Kladieme dôraz na kvalitu prevedenia, dizajn a funkčnosť.

Stavebné práce - Juraj Bugáň

Jura Hronca 3407/3 , Žilina

Rekonštrukcie domov a bytov, kompletné prerábky bytového jadra, obklady, dlažby, stierky, sadrové a jemné omietky, sadrokartón, plávajúce podlahy, maľovanie, výmena okien a dverí, zatepľovanie fasád, obklad umelým kameňom, marmolit, zámkové dlažby. V prípade chorých a dôchodcov pomôžeme aj s dovozom materiálu vlastným autom.

Montér s.r.o.

Dlhé Hony 1158/3 , Trenčín

Búranie, výstavba, rekonštrukcie, montáž, maľovanie, elektroinštalácie. Výstavba a montáž sadrokartónových stien, stropov, podhľadov.

Certa K s.r.o.

Piaristická 2 , Nitra

Kotlová technika, tepelné čerpadlá, solárne systémy a montáž, vodomery , merače tepla, murárske práce, fasádne práce, obklady a dlažby, maliarske a natieračské práce, sadrokartóny, demolačné práce.

THERMASTAV, s.r.o. - zatepľovanie budov

Aleja Slobody 1893/56 , Dolný Kubín

Zatepľovanie bytových, priemyselných a občianskych budov, stavby na kľúč, rekonštrukcie budov, montáž plastových okien a dverí, murárske, zámočnícke, vodoinštalatérske a obkladačské práce.

MM Stav BB

Trieda SNP 1717/4 , Banská Bystrica

Vykonávanie stavebných prác súvisiacich s kompletnou rekonštrukciou bytov a domov, maliarske práce, elektroinštalácie, vodoinštalácie, zatepľovanie budov, nákladná cestná doprava do 3,5 t.

D.O.S. Stavby, s.r.o.

1. mája 258 , Kysucké Nové Mesto

Plastové, hliníkové okná, hliníkové fasády, plastové, bezpečnostné a interiérové dvere, garážové brány, zimné záhrady. Montáž. Stavebná činnosť - zatepľovanie budov, pokládky a obklady, sadrokartón.

Ing. Kamil Sokyra - DS - mix DOBRÉ SLUŽBY

Udavské 421 , Udavské

Výstavba rodinných domov, objektov občianskej vybavenosti a priemyselnej výstavby, rekonštrukcie, zatepľovanie, obklady, betonárske a búracie práce.

Marián Petrovský MARKER

Družstevna 338 , Široké

Obkladačské, murárske, zatepľovacie a sadrokartonárske práce. Rekonštrukcie bytov a domov.

OMIFLEX-SK v.o.s.

Urbárska 660 , Borský Mikuláš

Predaj fasádnych omietok a farieb, kamenných obkladov a pracovných odevov. Zatepľovanie fasád, stavby na kľúč, pokladanie a obkladačstvo, rekonštrukcia jadier, búracie a výkopové práce.

Pavol Baláž - BALPA

Brekov, 328 , Brekov

Maliarske a natieračské práce interiérov a exteriérov bytov, budov a priemyselných objektov. Montáž sadrokartónu, murárske práce, pokládka plávajúcich podláh. Celotelové masáže.

Peter Mrva - predaj a montáž podlahových krytín

Chemická 7 , Bratislava

Predaj a montáž podlahových krytín - laminátové parkety, drevené parkety, korok, PVC, marmoleum, koberce, renovácia starých drevených parkiet, epoxid, nivelizácia, servis a poradenstvo.

INTERMONEX s.r.o. - schodiská

Murgašova 4023/55 , Dubnica nad Váhom

Projektovanie, výroba a montáž celodrevených schodísk - samonosné a stropné schody. Obklady existujúcich betónových a kovových schodísk. Predaj a montáž zábradlia.

STAVBY SD, s. r. o.

Na Hôrke 38 , Nitra

Stavebné práce rekonštrukcie, zateplovanie fasád, prestavby, búracie práce, maliarske práce, murárske práce.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 683 inzerátov