Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Návrhy a úpravy záhrad

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 659 inzerátov

Arbor Vitae - Arboristika, s.r.o.

Royova 2 , Bratislava

Arboristika. Prírode blízke ošetrovanie stromov lezeckou technikou. Výsadba a presádzanie veľkých stromov. Sadové úpravy pre náročných. Starostlivosť o historickú zeleň. Výruby v extrémnych podmienkach. Školenia, workshopy, kurzy, poradenstvo. Predaj profesionálneho arboristického náradia a vybavenia. Strom od A po Z.

Floravil, s.r.o.

Moskevská 1523/63 , Praha

Dodávka mobiliára Green City na kvetinovú výzdobu verejných plôch miest a obcí: zostavy na stĺpy, zábradlia. Predaj samozavlažovacích závesných kvetinových nádob: truhlíky, misy, polmisy, pozemné žardiniéry pre stromčeky, 3D konštrukcie pyramíd.V ponuke nájdete i designové kvetináče pre veľké rastliny a stromy do interiéru i exteriéru, ktoré je možné nasvietiť dvomi spôsobmi - svietiaci kvetináč alebo nasvietenie rastliny.

LESAD spol. s r.o.

Martinčekova 6 , Bratislava

Návrh, projekcia a realizácia záhrad.Frézovanie zhutnených pozemkov.Výrub a likvdácia nežiadúcich stromov a kríkov Štiepkovanie konárov stromov do priemeru 15 cm. Automatické závlahy. Zakladanie trávnikov výsevom alebo ukladaním trávnatých kobercov. Údržba záhrad,kosenie,vertkutácia trávnikov, rez okrasných a ovocných stromov. Výsadba rastlín a drevín so zárukou.

RONDO spol. s r.o.

Pod Rovnicami 21 , Bratislava

Orezávanie stromov, štiepkovanie konárov, frézovanie pňov, odvoz odpadu zo zelene a práce vo výškach.

EKOFIT® - záhradníctvo

Kotešová 12 , Kotešová

Predaj potrieb do záhrady, okrasných drevín, rastlín, ihličnanov, krov. Špecializujeme sa aj na sadovnícke úpravy, jazierka, zakladanie a údržba trávnikov. Radi vám poradíme.

Záhradník LUKAS

Komenského 4528/2 , Piešťany

Profesionálne záhradnícke služby. Tvorba a údržba okrasnej zelene, záhradný dizajn, veľkoplošné zakladanie zelene, automatické závlahy.

ALGUS-Záhradné centrum Ružomberok

Bystrická cesta 63 , Ružomberok

Predaj širokého sortimentu balkónových rastlín, ihličnatých aj listnatých stromov a kríkov, skalničky, trvalky, vodné rastliny, záhradný nábytok, prvky záhradnej architektúry, hnojivá, substráty a mulčovacia kôra. Návrhy a realizácia záhrad, výstavba jazierok, vodopádov a fontán, zakladanie trávnikov, údržba záhrad.

MARVIS GARDEN

M. R. Štefánika 1051/80 , Martin

Záhradná architektúra, 3D vizualizácia, realizácia a údržba záhrad, automatické závlahy a pokládka trávnikov.

SLOVAK GARDEN, s. r. o.

Martinská 1618/5 , Žilina

Projektovanie, realizácia a údržba záhrad, záhradné stavby, závlahové systémy, jazierka, fontány, poradenstvo.

Ing. Ivan Stolár Záhradnícke centrum Oáza

Na Kopanici 1454/4 , Dolný Kubín

Návrhy a realizácie záhrad, návrhy ozelenenia objektov, terénnych úprav, terénnych modelácií, záhradných skaliek, jazierok. Predaj kvetináčov, mís, substrátov, záhradného náradia.

Ing. Martin Mirek - záhradná tvorba

Bernoláková 1079/62 , Vranov nad Topľou

Realizácia okrasných záhrad, údržba zelene, výsadba trvalkových záhonov, realizácia ekologických záhrad.

Peter Riška, záhradníctvo

Rovniankova 1662/15 , Bratislava

Realizácia záhrad. Čistenie pozemkov, úpravy a rekonštrukcie záhrad. Revitalizácia starých sadov a záhrad.

Ing. Ján Brunčák, fotografické služby

Dlhá nad Oravou 347 , Dolný Kubín

Fotografické služby - produktová fotografia, fotenie kultúrnych podujatí, udalostí, cestopisná fotografia, záhradná architektúra, interiérový dizajn, grafický návrh fasád.

Okrasné rostliny - Green Planet

Rozkoš 187 , Světlá nad Sázavou

Záhradné centrum - predaj kríkov,okrasných drevín, stromov, trvaliek a skalničiek, záhradných potrieb. Návrhy a realizácie záhrad.

POMPO záhrady

Dlhá 249 , Senica

Realizácia záhrad, parkov, jazierok, zavlažovacích systémov a bazénov, údržba záhrad. Veľkoobchodný a maloobchodný predaj rastlín - ihličnany, listnáče, trvalky, popínavé rastliny.

STAVBAL, s.r.o.

Mníchova Lehota 149 , Mníchova Lehota

Oprava sakrálnych a historických budov, rekonštrukcie rodinných domov, výstavba rodinných domov, zateplenie a obnova bytových domov, úpravy interiérov, terénne úpravy, výsadba a údržba zelene.

MAPEKA s.r.o. - projekčná činnosť

Marcheggská 88/A , Stupava

Architektúra a dizajn - projektovanie a výstavba jednoduchých stavieb, interiérová, exteriérová a záhradná architektúra, dizajn nábytku a poradenstvo pri zariaďovaní interiérov.

GardenArchitex s.r.o.

Svätoplukova 1 , Pezinok

Projekčné a realizačné služby v záhradných a parkových úpravách - okrasné záhrady, zavlažovacie systémy, drevené terasy, biobazény a okrasné jazierka, spevnené plochy, gabionové konštrukcie.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 659 inzerátov