Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Návrhy a úpravy záhrad

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 658 inzerátov

Arbor Vitae - Arboristika, s.r.o.

Royova 2 , Bratislava

Arboristika. Prírode blízke ošetrovanie stromov lezeckou technikou. Výsadba a presádzanie veľkých stromov. Sadové úpravy pre náročných. Starostlivosť o historickú zeleň. Výruby v extrémnych podmienkach. Školenia, workshopy, kurzy, poradenstvo. Predaj profesionálneho arboristického náradia a vybavenia. Strom od A po Z.

Floravil, s.r.o.

Moskevská 1523/63 , Praha

Dodávka mobiliára Green City na kvetinovú výzdobu verejných plôch miest a obcí: zostavy na stĺpy, zábradlia. Predaj samozavlažovacích závesných kvetinových nádob: truhlíky, misy, polmisy, pozemné žardiniéry pre stromčeky, 3D konštrukcie pyramíd.V ponuke nájdete i designové kvetináče pre veľké rastliny a stromy do interiéru i exteriéru, ktoré je možné nasvietiť dvomi spôsobmi - svietiaci kvetináč alebo nasvietenie rastliny.

LESAD spol. s r.o.

Martinčekova 6 , Bratislava

Návrh, projekcia a realizácia záhrad.Frézovanie zhutnených pozemkov.Výrub a likvdácia nežiadúcich stromov a kríkov Štiepkovanie konárov stromov do priemeru 15 cm. Automatické závlahy. Zakladanie trávnikov výsevom alebo ukladaním trávnatých kobercov. Údržba záhrad,kosenie,vertkutácia trávnikov, rez okrasných a ovocných stromov. Výsadba rastlín a drevín so zárukou.

RONDO spol. s r.o.

Pod Rovnicami 21 , Bratislava

Orezávanie stromov, štiepkovanie konárov, frézovanie pňov, odvoz odpadu zo zelene a práce vo výškach.

EKOFIT® - záhradníctvo

Kotešová 12 , Kotešová

Predaj potrieb do záhrady, okrasných drevín, rastlín, ihličnanov, krov. Špecializujeme sa aj na sadovnícke úpravy, jazierka, zakladanie a údržba trávnikov. Radi vám poradíme.

Záhradník LUKAS

Komenského 4528/2 , Piešťany

Profesionálne záhradnícke služby. Tvorba a údržba okrasnej zelene, záhradný dizajn, veľkoplošné zakladanie zelene, automatické závlahy.

ALGUS-Záhradné centrum Ružomberok

Bystrická cesta 63 , Ružomberok

Predaj širokého sortimentu balkónových rastlín, ihličnatých aj listnatých stromov a kríkov, skalničky, trvalky, vodné rastliny, záhradný nábytok, prvky záhradnej architektúry, hnojivá, substráty a mulčovacia kôra. Návrhy a realizácia záhrad, výstavba jazierok, vodopádov a fontán, zakladanie trávnikov, údržba záhrad.

MARVIS GARDEN

M. R. Štefánika 1051/80 , Martin

Záhradná architektúra, 3D vizualizácia, realizácia a údržba záhrad, automatické závlahy a pokládka trávnikov.

Miroslav Bartošovič, stavebné práce

Ružindol 342 , Ružindol

Stavebné práce, rekonštrukčné práce - bytové jadrá, podlahy, dlažby. Maliarske a natieračské práce, zatepľovanie, stierkovanie, tapetovanie, murárske práce. Záhradnícke úpravy.

ZA - STAV s. r. o.

Javorová 1/1873 , Dunajská Lužná

Stavebné práce a povrchové úpravy - dlažby, drenáže, oplotenia, záhradnícke práce, skalky, fontány, závlahy, altánky, pergoly, terasy.

M3S AGENCY s.r.o. - moderná záhrada

Černyševského 1273/9 , Bratislava-Petržalka

Projektovanie záhrad - prírodné a firemné záhrady, balkónové záhradky, jazierka.Údržba, kosenie trávnikov, odvoz a likvidácia záhradného odpadu. Predaj - závlahové systémy, prístrešky a nábytok.

PLANTEA záhradná a krajinná architektúra

Lazianska 22 , Turčianske Teplice

Projektovanie, dizajn, realizácia a údržba exteriérovej a interiérovej zelene, závlaha, kosenie trávnikov, strihanie, ošetrovanie stromov, krov, trvaliek, kvetinové výzdoby, svadobné aranžmány.

Anna Országhová - Kvetinárstvo

Kyjevské námestie 6 , Banská Bystrica

Predaj živých kvetov a kytíc, donášková služba. Návrhy a realizácia sadových úprav, záhrad.

Jaroslav Slepčan - J.S. SERVIS

Kostiviarska 43 , Banská Bystrica

Sadovnícke a terénne úpravy. Zakladanie nových trávnikov, regenerácia a zmladenie starších trávnikov. Servis, predaj, prenájom, revízie elektrického ručného náradia. Prenájom záhradných strojov.

GREEN GRUPPE, s.r.o.

Trnavská cesta 940/26 , Sereď

Profesionálna úprava trávnatých, drevnatých a kerových porastov, úprava parkov, zimná údržba ciest a komunikácií ako aj súkromných či firemných areálov.

Daniela Plšková - ZÁHRADA JE HRA

Považské Podhradie 34 , Považská Bystrica

Projektovanie a realizácia súkromných, firemných a verejných záhrad. Údržba zelene, zakladanie trávnikov, predaj závlahových systémov a dekorácii. Aranžovanie a výzdoba.

Poľnohospodárske družstvo FLÓRA

Ľ. Podjavorinskej 445/7 , Trenčianska Teplá

Predaj hnojív, rastlín, stromčekov a záhradníckeho materiálu. Ošetrovanie sadových úprav, projekcia a realizácia záhrad, rekonštrukcia záhrad a parkov, automatické závlahy a jazierka, poradenstvo.

Lenka Štefancová - LANDS DIZAJN

I. Madácha 2792/4 , Komárno

Tvorba návrhov a výkresovej dokumentácie záhrad. Návrhy fasád rodinných domov, interiérov, rozmerové výkresy nábytkov a dohľad nad realizáciou. Služby záhradného architekta a dizajnéra.

ENGO, s.r.o. - záhradnícke služby

Bulharská 35 , Trnava

Dodávanie vstupov pre záhradnícku výrobu a maloobchodný predaj. Predaj výrobkov z oblasti záhradníctva, rastlinnej výroby. Údržba zelene. Realizovanie záhradných úprav. Inštalácia závlahových systémov

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 658 inzerátov