Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Návrhy a úpravy záhrad

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 650 inzerátov

Arbor Vitae - Arboristika, s.r.o.

Royova 2 , Bratislava

Arboristika. Prírode blízke ošetrovanie stromov lezeckou technikou. Výsadba a presádzanie veľkých stromov. Sadové úpravy pre náročných. Starostlivosť o historickú zeleň. Výruby v extrémnych podmienkach. Školenia, workshopy, kurzy, poradenstvo. Predaj profesionálneho arboristického náradia a vybavenia. Strom od A po Z.

Záhradník LUKAS

Komenského 4528/2 , Piešťany

Profesionálne záhradnícke služby. Tvorba a údržba okrasnej zelene, záhradný dizajn, veľkoplošné zakladanie zelene, automatické závlahy.

LESAD spol. s r.o.

Martinčekova 6 , Bratislava

Návrh, projekcia a realizácia záhrad.Frézovanie zhutnených pozemkov.Výrub a likvdácia nežiadúcich stromov a kríkov Štiepkovanie konárov stromov do priemeru 15 cm. Automatické závlahy. Zakladanie trávnikov výsevom alebo ukladaním trávnatých kobercov. Údržba záhrad,kosenie,vertkutácia trávnikov, rez okrasných a ovocných stromov. Výsadba rastlín a drevín so zárukou.

RONDO spol. s r.o.

Pod Rovnicami 21 , Bratislava

Orezávanie stromov, štiepkovanie konárov, frézovanie pňov, odvoz odpadu zo zelene a práce vo výškach.

Floravil, s.r.o.

Moskevská 1523/63 , Praha

Dodávka mobiliára Green City na kvetinovú výzdobu verejných plôch miest a obcí: zostavy na stĺpy, zábradlia. Predaj samozavlažovacích závesných kvetinových nádob: truhlíky, misy, polmisy, pozemné žardiniéry pre stromčeky, 3D konštrukcie pyramíd.V ponuke nájdete i designové kvetináče pre veľké rastliny a stromy do interiéru i exteriéru, ktoré je možné nasvietiť dvomi spôsobmi - svietiaci kvetináč alebo nasvietenie rastliny.

ALGUS-Záhradné centrum Ružomberok

Bystrická cesta 63 , Ružomberok

Predaj širokého sortimentu balkónových rastlín, ihličnatých aj listnatých stromov a kríkov, skalničky, trvalky, vodné rastliny, záhradný nábytok, prvky záhradnej architektúry, hnojivá, substráty a mulčovacia kôra. Návrhy a realizácia záhrad, výstavba jazierok, vodopádov a fontán, zakladanie trávnikov, údržba záhrad.

MARVIS GARDEN

M. R. Štefánika 1051/80 , Martin

Záhradná architektúra, 3D vizualizácia, realizácia a údržba záhrad, automatické závlahy a pokládka trávnikov.

Ing. Bohumír Deák

232 , Poruba

Záhradníctvo Kozí briežok – návrhy, realizácie, servis a údržba závlahových systémov. Profesionálne záhradnícke služby, návrhy, realizácie a údržba záhrad a jazierok. Predaj okrasných a ovocných drevín, letničiek, trvalkiek, substrátov, hnojív, osív, záhradníckych potrieb a náradia.

ISOMIX s.r.o.

Radlinského 203 , Moravský Svätý Ján

Prenájom, montáž a demontáž lešenia, prenájom stavebnej techniky, tesárske práce, murárske práce, búracie práce, čistiace práce, maliarske a natieračské práce, záhradnícke služby.

Ing. Michal Marcinko - záhradný servis

Jánošíkova 8 , Košice-Juh

Celoročná údržba záhrady, orezávanie stromov a krovov, starostlivosť o trávnik, výsadba krovov a drevín, orezávanie ovocných stromov, strihanie a tvarovanie živých plotov, okrasných drevín, stromov.

MADE group, s.r.o.

Clementisova 62/6454 , Trnava

Vedenie účtovníctva a daní. Reklama - veľkoformátová tlač, potlač oblečenia, firemné tabule, video reklamy, predmety s logom. Softwarové služby - GPS programy, web stránky, logá, billboardy.

ALNUS Slovakia s. r. o.

Duklianska 11 , Bardejov

Návrhy a realizácie záhrad a vodných prvkov, údržba zelene, predaj závlahových systémov, trávniky, vegetačné úpravy okolo diaľníc, predaj rastlinného materiálu - substráty, mulčovacie hmoty.

Mária Ševelová - Služby Vám

Jazvečia 58 , Košice

Záhradnícke služby, rez ovocných stromov, kosenie trávy, strihanie živého plota, rizikové pílenie a výruby stromov, likvidácia hniezd (osy, sršne), čistenie odkvapových žľabov, zimná údržba.

Záhradníctvo Sadex, s.r.o.

Duklianska 19/B , Prešov

Predaj rastlín, okrasných drevín, skalničiek, trvaliek, návrh a realizácia záhrad, starostlivosť o mestskú a obecnú zeleň. Predaj obkladového kameňa, okrasných štrkov a kameninových výrobkov.

Michal Polakovič - NARUZ

Ivana Bukovčana 18 , Bratislava

Navrhovanie, realizácie, rekonštrukcie, údržby záhrad, automatické závlahové systémy, zámková dlažba, záhradné chodníky, trávniky, zimná údržba.

Lpland - záhradnícka činnosť

Školská 1571/43 , Hriňová

Projekcia záhrad, závlahové systémy, úprava terénnu, sanácia a ošetrovanie drevín, údržba zelene, zakladanie trávnikov, jazierka, pokládka dlažby, altánky a prístrešky, murované bazény.

LS Garden Zahradníctvo

Poriadie 129 , Poriadie

Úpravy terénu, výsadby a realizácie okrasných záhrad rodinných domov a firiem, údržba okrasných záhrad, rekonštrukcie starých záhrad, predaj kvetov a rastlín, výsek trávnikov.

Kvetinárstvo Dahlia

Kráľová pri Senci 520 , Kráľová pri Senci

Ponuka kvetov, rastlín, bytových doplnkov, záhradných doplnkov. Donáška kvetov. Návrhy a realizácie záhrad, zakladanie trávnikov, zavlažovacie systémy, záhradné jazierka, údržba záhrad.

Ing. arch. Janka Privalincová - architekt

Azalková 11 , Nitra

Služby architekta - vizualizácie, dizajn, interiéry a exteriéry, prieskumy terénu, zameranie, vypracovanie podkladov, fotodokumentácia, projektová činnosť, urbanizmus.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 650 inzerátov