Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Murárske práce

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 271 inzerátov

Vladimír Hollan

Pri štadióne 16 , Svätý Jur

Murárske práce, obklady, dlažby, bytové jadrá, maľby, stierky, elektroinštalácie, vodoinštalácie, sanačné a tepelnoizolačné omietky a betón, hydroizolácie, zatepľovanie fasád.

Strech s.r.o.

Slivník – Vyšná úvrať , Košice

Realizujeme: krovy - výroba a oprava, tesárske práce, klampiarske a pokrývačské práce, murárske práce, stavebné stolárstvo, výroba schodísk.

Stavebné práce - Juraj Bugáň

Jura Hronca 3407/3 , Žilina

Rekonštrukcie domov a bytov, kompletné prerábky bytového jadra, obklady, dlažby, stierky, sadrové a jemné omietky, sadrokartón, plávajúce podlahy, maľovanie, výmena okien a dverí, zatepľovanie fasád, obklad umelým kameňom, marmolit, zámkové dlažby. V prípade chorých a dôchodcov pomôžeme aj s dovozom materiálu vlastným autom.

MI - TATRY s.r.o. - stavebná činnosť

Kravany 50 , Kravany

Stavebná firma. Výstavba rodinných domov, rekonštrukcie, zatepľovanie, pokladanie a obkladačstvo, zemné a výkopové práce, terénne úpravy.

Lukáš Kvasnica - kúpeľne in

Pod Kaštieľom 640/32 , Dubnica nad Váhom

Kompletné rekonštrukcie bytových jadier,kúpeľní a bytov , inštalatérske práce, maľovanie, montáž sadrokartónu, pokladanie dlažby a obkladov,všetky dokončovacie stavebné práce , poradenstvo.

GENERAL s.r.o.

Poštová 8 , Košice

Výstavba rodinných domov, inžinierskych sietí, priemyselných hál, rekonštrukčné práce, búracie a demolačné práce, murárske, maliarske práce, plyn, kúrenie, vodoinštalačné a elektroinštalačné práce.

Ján Ondračka - stavebné a montážne práce

Horná Súča 274 , Horná Súča

Stavebné práce - murárske, obkladačské, maliarske, natieračské práce. Montáž sadrokartónových konštrukcií, kazetových stropov a podhľadov. Zatepľovanie fasád budov. Demolácia a zemné práce.

ZAJÍČEK - MH STAV s. r. o.

MDŽ 29 , Šurany

Maľovanie, stierkovanie, tapetovanie, zatepľovanie, ťahanie fasádnych omietok, murárske práce, prerábanie bytových jadier, rekonštrukcie rodinných domov. Zhotovenie sadrokartónových stropov a priečok.

Ján Levčík- stavebné práce

Nová 134 , Považská Bystrica

Stavebné práce - murárske a tesárske, pokrývačské, elektroinštalačné, vodoinštalačné, maliarske a natieračské práce.

STAV - ZAT, s. r. o.

Mierova 20 , Bratislava

Výstavba rodinných domov na kľúč, zatepľovanie fasád, rekonštrukcie bytov a rodinných domov.

AD - PRODUKT s.r.o.

Šarišský Štiavnik 73 , Šarišský Štiavnik

Výroba a predaj drevárskych výrobkov, drevených podlahových krytín, zámočnícke, zváračské, murárske, natieračské a maliarske práce, prípravné práce pre stavbu.

MURAX, s.r.o.

Mariánske nám. 29/6 , Žilina

Prípravné práce k realizácii stavby, dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, murárstvo. Zatepľovanie, dlažby, prestavby domov, rekonštrukcia jadier, strechy a podkrovia.

KrovING s. r. o.

Nevidzany 33 , Nevidzany

Pokrývačské a klampiarske práce. Montáž strešných okien, murárske, zatepľovacie práce, montáž sadrokartónu. Výroba stavebného reziva. Dodávka, impregnácia reziva, porez guľatiny.

Martin Sršeň

Družby 11 , Banská Bystrica

Kompletné rekonštrukcie a stavby, murárske práce, elektroinštalácie, vodoinštalácie, montáž sadrokartónových konštrukcií, obklady a dlažby.

Ján Pohančanik

Uhliská, 133 , Uhliská

Komplexné služby v oblasti - stavebné a ukončovacie práce, strechy, krovy, podkrovné izby, drevené plafóny, altánky, kúpelne, obklady, Elektrina, voda

Ján Kapusta STAVBYT

Žabokreky 176 , Žabokreky

Stavebná činnosť - pokladanie dlažby, zatepľovanie, rekonštrukcie,

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 271 inzerátov