Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Murárske práce

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 242 inzerátov

BAN KOD-MAL - Pavol Kardoš

Búlikova 11 , Bratislava

Vykonávame rekonštrukcie bytov, jadier, kúpelní, domov, predajní, práce maliarske, natieračské, stierkovanie, murárske, obkladacie, potery, rezanie panelov, parketárske, elektrikárske, vodoinštalatérske, kúrenárske, sadrokartonárske, statické posudky a revízne správy.

Strech s.r.o.

Slivník – Vyšná úvrať , Košice

Realizujeme: krovy - výroba a oprava, tesárske práce, klampiarske a pokrývačské práce, murárske práce, stavebné stolárstvo, výroba schodísk.

Vladimír Hollan

Pri štadióne 16 , Svätý Jur

Murárske práce, obklady, dlažby, bytové jadrá, maľby, stierky, elektroinštalácie, vodoinštalácie, sanačné a tepelnoizolačné omietky a betón, hydroizolácie, zatepľovanie fasád.

Stavebné práce - Juraj Bugáň

Jura Hronca 3407/3 , Žilina

Rekonštrukcie domov a bytov, kompletné prerábky bytového jadra, obklady, dlažby, stierky, sadrové a jemné omietky, sadrokartón, plávajúce podlahy, maľovanie, výmena okien a dverí, zatepľovanie fasád, obklad umelým kameňom, marmolit, zámkové dlažby. V prípade chorých a dôchodcov pomôžeme aj s dovozom materiálu vlastným autom.

Marek Mikolaj - Rekonštrukcie a prestavby

Stará cesta 6 , Spišská Nová Ves

Stavebná a rekonštrukčná činnosť - rekonštrukcia kúpeľní, bytových jadier, rekonštrukcia bytov, realizácia sadrokartónových rámp.

Ľubomír Novota - TRIUMF

Horné Držkovce 175 , Veľké Držkovce

Murárske, maliarske a omietkárske práce. Tepelná, protiotrasová a zvuková izolácia.

GOLDENSTAV, s.r.o.

Beskydská 17 , Bratislava

Predaj plastových okien a dverí. Demontáž starých okien a dverí, odvoz a likvidácia starých okien a dverí, odborná montáž, murárske práce, poradenská činnosť, záručný a pozáručný servis.

EUROMAL, s.r.o. - Maliarske práce

ulica Mihálya Marczella 6201 , Dunajská Streda

Maliarske a natieračské práce, zatepľovanie budov, stierkovanie, sádrokartónové práce, benátsky štuck, nanášanie vonkajších a vnútorných omietok.

Rekonštrukcie SOKI

9.mája 25 , Brezno

Komletné rekonštrukcie domov, bytov a komerčných priestorov v regióne Banská Bystrica a Brezno, predaj a montáž plastových okien a dverí, sadrokartónové práce, murárske práce, zatepľovanie budov.

ALBERT - IN, s. r. o., stavebná činnosť

Ľutinská 140/2 , Pečovská Nová Ves

Dodávka a montáž sadrových omietok. Predaj a prenájom omietacieho stroja a príslušenstva. Zabezpečenie maliarskych prác. Dodávka a realizácia anhydridových - sádrovych liatych podláh.

STAVEX Košice s.r.o.

Americká trieda 2430/3 , Košice

Čistiace a umývacie práce, obnova fasád, rekonštrukcie interiérov, nátery striech a konštrukcií, protiplesňové nátery, tmelenie panelových špár, výškové práce.

JUREK real s. r. o. - obchod, stavby, interiéry, dizajn

Korytnická 5162/1 , Bratislava

Navrhovanie a komplexné riešenia bytových a komerčných interiérov vrátane zariaďovania interiérov na kľúč - novostavby, rekonštrukcie a prerábky, modernizácie starších priestorov.

Igor Minarovič - stavebné práce

Zelenečská 87 , Trnava

Rekonštrukcie bytových jadier, bytov, montáž sadrokartónu, plynu, vody, zatepľovanie, zámočníctvo, klampiarstvo, brúsenie nástrojov.

Urbaník - stavebná firma, s.r.o.

Kopčianska 82 , Bratislava

Výstavba a rekonštrukcia bytových domov, škôl, obchodných centier, administratívnych budov, športových centier, parkovacích domov.

STAVIN-VALKO s.r.o.

Kollárova 4290/55 , Martin

Rekonštrukcie bytov i nebytových priestorov, bytových jadier, murárske a maliarske práce, obkladanie, zatepľovanie, sadrové omietky a anhydritové potery.

Karol Drdul - stavebná činnosť

Budovateľska 448/27 , Bystričany

Maliarske práce, natieranie interiérov, fasád a obrazov podľa priania zákazníka, pokladanie fasádnych a škrabaných omietok, obkladov a ozdobných stropov.

Viliam Janča - Stavebné práce

Studienka 534 , Studienka

Kompletná rekonštrukcia bytov, rodinných domov, interiérových aj exteriérových priestorov. Murárske, maliarske a rekonštrukčné práce, výmeny okien, dverí a podláh, elektroinštalácie, vodoinštalácie.

Stavebné práce - Juraj Gajdošík

Bottova1149/6 , Bytča

Rekonštrukcie bytov, bytových jadier, rodinných domov, obnovy bytových vchodov, nebytových priestorov, všetky práce na kľúč.

WODEN s.r.o. - stavebná činnosť

Dilonky 1338/13 , Detva

Stavebná činnosť - zatepľovanie, omietky, montáž sadrokartónu, murárske práce, rekonštrukcie a montáž plastových okien.

Pavol Kmeť - FAPOS

Ješkova Ves 73 , Ješkova Ves

Montáž sadrokartónových systémov, fasádne a zatepľovacie práce, tenkovrstvové omietky, maľovanie, pokladanie laminátových podláh.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 242 inzerátov