Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Architekti a dizajnéri

Lokalita»Všetko
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 262 inzerátov

HAŽÍK A.A.,s.r.o.

Hurbanova 2289 , Čadca

Komplexná architektonická a projektová činnosť, stavebný dozor, inžiniering a nezávislé realitné poradenstvo

JavaProjekt, s.r.o.

Hurbanova 518 , Senica

Kompletná projektová dokumentácia stavieb, vizualizácie v 3D - urbanistické štúdie, projekty pre stavebné povolenie, realizačné projekty ( i k podaniu žiadosti o nenávratný finančný príspevok z fondov EÚ ), katalógové projekty, autorský dozor projektanta, sprostredkovanie súvisiacich služieb, bezplatné poradenstvo.

DECART, spol. s r.o.

Veľkodunajské nábr.1A , Komárno

Projekty interiérov, projektovanie stavieb, dodávky interiérov rôznych obchodných priestorov.

EMPROSTAV s.r.o.

Jantárová 30 , Košice

Projektovanie, projektová dokumentácia. Architektonické, zastavovacie a objemové štúdie, výtvarné návrhy a projekty interiérov. Stavebné poradenstvo, inžinierska činnosť, stavebný dozor.

Ing. Michal Korenčík - K GROUP

Riazanská 684/74 , Bratislava

Návrh a vypracovanie architektonických návrhov a kompletnej projektovej dokumentácie pre územné rozhodnutie, stavebné povolenie a realizáciu stavieb.

JV ateliér

Jaltská 773/21 , Košice

Projektový ateliér zameraný na architektonické a inžinierske služby. Nízkonenergetická a energeticky pasívna architektúra.

Ing. Zuzana Činčárová - Z_archdizajn

Hviezdoslavov 889/4 , Hviezdoslavov

Projekčná činnosť v stavebníctve, návrhy dispozícií, interiér, exteriér, vizualizácie, konštrukcie pozemných stavieb, rodinné domy, bytové domy, ZTI, rozpočty.

Martin Cehula STOLÁRSTVO

Jilemnického 383/112 , Veľká Lomnica

Stolárske služby - výroba dverí, okien, eurookien, zariaďovanie interiérov.

Rugos, s.r.o.

Hlohovská 679/66 , Šúrovce

Záhradné a sadové služby, údržba verejnej a privátnej zelene, návrhy, projektovanie a realizácia zelene, údržba ciest a komunikácií, výstavba oplotení, ciest, chodníkov, altánov a drobných stavieb.

Moravcik-schroner s.r.o.

Pražská 2 , Nitra

Projektovanie, projektový manažment, poradenstvo, vybavenie potrebných povolení, stavebná činnosť, návrh, realizácia záhradnej architektúry, geologický prieskum. Zatepľovanie, stavebný dozor, maliari.

Milan Pastorok M. P. FLOWER

Dolná Seč 221 , Levice

Obchod s umelými kvetinami - kytice, stopkové kvety, vencové kvety, vence, doplnkový tovar. Feng šuej. Smútočná floristika - aranžovanie kvetov, vencov.

JVS vodaprojekt s.r.o.

SNP 26 , Levice

Poskytovanie architektonických a inžinierskych služieb, projektová dokumentácia.

J.O. HOLDING SLOVAKIA spol. s.r.o.

Ulica Svornosti 115 , Bratislava

Architektonická činnosť - návrhy a vizualizácia, dokumentačná činnosť realizácie, pre územné rozhodnutie a stavebné povolenie, inžiniering, realizácia stavieb, dizajnový návrh priestorov.

Cadzone.sk

Foerstrova 961/17 , Olomouc

Programy pre odbor architektúry a stavebníctva - cad softvér, programy pre vizualizáciu a renderovanie, 2D a 3D modelovanie, špecializovaný softvér pre elektroinštalácie, strojárenstvo.

Ing. Paul Humaj - DARTE

Stredná 2 , Prievidza

Originálne a moderné stojanové vešiaky, nástenné vešiaky, vešiakové steny, ramienka, odkladače na dáždniky, bočné stolíky a stojanové zrkadlá.

Ing. Peter Sabol

Keratsínske námestie 1 , Prešov

Autorizovaný stavebný inžinier, architektonické a inžinierske služby a súvisiace technické poradenstvo. Vykonávanie projektovej činnosti a dokumentácie.

Ivan Adamka - nábytok

K priehrade 786/9 , Bánovce nad Bebravou

Predaj drezov, matracov, vstavaných skríň, kuchynských liniek, kancelárií, interiérových dverí. Zariaďovanie interiéru nábytkom.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 262 inzerátov