Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chaty a chalupy pre vašu ideálnu dovolenku

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 512 inzerátov

Chata pri moste

Oščadnica 1346 , Oščadnica

Ubytovanie na Chate pri moste je v ideálnej blízkosti k horskému stredisku Veľká Rača v obci Oščadnica. Chata je výborným východiskovým bodom pre lyžovanie, túry, cykloturistiku, zber hríbov alebo návštevu okolitých zaujímavostí. Hostia môžu využiť posedenie v altáne s krbom. Chata má kapacitu 9 lôžok, 2x WC a kúpeľňu.

RIMA

Lisková 656 , Lisková

Ponúkame ubytovanie na strednom Slovensku v obci Turík, Lisková a v meste Ružomberok. Penzión Gazdovský dvor, Penzión Rima a Turistická ubytovňa Ružomberok.

Slovenské hory

Výber ubytovania pomocou digitálnych máp, last minute, priame kontakty na prevádzkovateľa ubytovacích zariadení. Sprievodca, veľa fotografií, on-line kamery, počasie, sneh, doprava, lanovky, ski areály.

Chata na Duchonke

Duchonka 1297 , Prašice

Ponúkam na prenájom chatu pod lesom na Duchonke, zariadenú masívnym nábytkom, kompletne vybavenú, 3 druhy hojdačiek, 2 vonkajšie sedenia, čistota a komfort. Aktívny, alebo pasívny oddych pre každého.

Penzión Stefani, Penzión Lesnica, Chata Stefani

Tatranská 393 , Smižany

Penzión sa nachádza v obci v blízkosti Slovenského raja. Okolie ponúka nasledovné rekreačné možnosti: jazdu na koni, vyhliadkové lety, požičovňu bicyklov, ponuku služieb.

Ubytovanie Blatnica

Blatnica 287 , Blatnica

Ubytovanie s kapacitou 11 osôb. Súčasťou je spoločenská miestnosť, TV, SAT, krb, kuchyňa, WiFi, parkovisko, gril, pieskovisko.

Penzion Hrubjak

Oravská Polhora 577 , Oravská Polhora

Ubytovanie v penzióne - apartmán, izby s kúpelňou. Kapacita penziónu je 27 miest a 4 prístelky. Apartmán so samostatným vchodom, možnosť parkovania.

Penzión Hrubjak*

Oravská Polhora 577 , Oravská Polhora

Penzión Hrubjak situovaný v prostredí prírody Oravských Beskýd. Možnosť zimných športov, lyžiarska sezóna, bežky, cyklistické i turistické chodníky.

Rekreačný dom Lesana

Lesná 49 , Bojnice

Ubytovanie s kapacitou 15 osôb. Súčasťou je obývacia miestnosť, TV, SAT, kuchyňa, jedáleň, terasa, vonkajšie posedenie, sociálne zariadenie, ohnisko, hojdačka, pieskovisko, parkovisko.

Chata Barbara

Dedovka 2147 , Oščadnica

Ubytovanie v siedmych apartmánoch o celkovej kapacite 31 lôžok. Chata sa nachádza na svahu a v blízkosti je lyžiarska škôlka a lyžiarsky park pre deti.

Chalupa Rekreant ***

Ivachnová 183 , Ivachnová

Ubytovanie pre 10 osôb v dvoch 4 lôžkových izbách a jednej 2 lôžkovej. Spoločenská miestnosť - jedáleň a kuchyňa. Ubytovanie sa nachádza 2 km od thermalparku Bešeňova.

Chata Horec

Matice slovenskej 10 , Prievidza

Lokácia v rekreačnej oblasti, kapacita 22 lôžok, hydromasáž, sauna a solárium. Možnosť letnej a zimnej turistiky.

Chata - Vila 69

Tatranská Lomnica 69 , Tatranská Lomnica

Ubytovanie s kapacitou 12 lôžok, 6x2, 3xsociálne zariadenie a 3x kuchynský kútik

Chaty Tatra sro

Tatranská Štrba 3057-3058 , Tatranská Štrba

Ubytovanie v 2 chatách. V menšej s 10 lôžkami a väčšej s 20 lôžkami a 2 prístelkami. Na každej izbe vlastné sociálne zariadenie, spoločná kuchyňa, spoločenská miestnosť a WiFi pripojenie.

Chalupa Computer

Horné Saliby 25 , Horné Saliby

Ubytovanie s kapacitou 10 osôb. Súčasťou je kuchyňa, sociálne zariadenie, TV, internet, spoločenská miestnosť, vonkajšie posedenie, ohnisko, krb, detský kútik.

Chata Modrá ruža

Ilija 201 , Banská Štiavnica

Ubytovanie s kapacitou 15 osôb. Súčasťou je tenisový kurt, kuchyňa, spoločenská miestnosť, TV, krb, altánok, vonkajšie posedenie, vínna pivnica a parkovanie.

Chata Alexander

Snina 677 , Snina

Ubytovanie v zariadených izbách s vlastnou kúpelňou a WC, TV, satelit. Oblasť Rybníky ponúka detské tábory, ubytovanie pre turistov, športové sústredenia, školské výlety. Stravovacie služby.

Detské rekreačné zariadenie LESÍK

Kamenica nad Cirochou 677 , Kamenica nad Cirochou

Areál rekreačného zariadenia LESÍK ponúka murované chatky, ihriská, ohniská pre detské tábory. Chatky sú vybavené poschodovými lôžkami a kapacita jednej je 8 – 10 lôžok. Stravovacie služby.

Chata Joniska

Dolne Stupy 900 , Vyhne

Ubytovanie s kapacitou 16 osôb. Spoločenská miestnosť s krbom, DVD, TV, kuchyňa, jedáleň, sociálne zariadenie, vonkajšie posedenie, krb, ohnisko, kotlík, gril.

Chata Agrostav Katka

Vyšné ružbachy 91 , Vyšné Ružbachy

Ubytovanie pre 9 osôb nad obcou Vyššné Ružbachy, spoločenská miestnosť s posedením, ohnisko, lyžiarsky vlek.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 512 inzerátov