Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chaty a chalupy pre vašu ideálnu dovolenku

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 512 inzerátov

Chata pri moste

Oščadnica 1346 , Oščadnica

Ubytovanie na Chate pri moste je v ideálnej blízkosti k horskému stredisku Veľká Rača v obci Oščadnica. Chata je výborným východiskovým bodom pre lyžovanie, túry, cykloturistiku, zber hríbov alebo návštevu okolitých zaujímavostí. Hostia môžu využiť posedenie v altáne s krbom. Chata má kapacitu 9 lôžok, 2x WC a kúpeľňu.

RIMA

Lisková 656 , Lisková

Ponúkame ubytovanie na strednom Slovensku v obci Turík, Lisková a v meste Ružomberok. Penzión Gazdovský dvor, Penzión Rima a Turistická ubytovňa Ružomberok.

Slovenské hory

Výber ubytovania pomocou digitálnych máp, last minute, priame kontakty na prevádzkovateľa ubytovacích zariadení. Sprievodca, veľa fotografií, on-line kamery, počasie, sneh, doprava, lanovky, ski areály.

Chata na Duchonke

Duchonka 1297 , Prašice

Ponúkam na prenájom chatu pod lesom na Duchonke, zariadenú masívnym nábytkom, kompletne vybavenú, 3 druhy hojdačiek, 2 vonkajšie sedenia, čistota a komfort. Aktívny, alebo pasívny oddych pre každého.

Penzión Stefani, Penzión Lesnica, Chata Stefani

Tatranská 393 , Smižany

Penzión sa nachádza v obci v blízkosti Slovenského raja. Okolie ponúka nasledovné rekreačné možnosti: jazdu na koni, vyhliadkové lety, požičovňu bicyklov, ponuku služieb.

Chata Modrá ruža

Ilija 201 , Banská Štiavnica

Ubytovanie s kapacitou 15 osôb. Súčasťou je tenisový kurt, kuchyňa, spoločenská miestnosť, TV, krb, altánok, vonkajšie posedenie, vínna pivnica a parkovanie.

Chata Alexander

Snina 677 , Snina

Ubytovanie v zariadených izbách s vlastnou kúpelňou a WC, TV, satelit. Oblasť Rybníky ponúka detské tábory, ubytovanie pre turistov, športové sústredenia, školské výlety. Stravovacie služby.

Detské rekreačné zariadenie LESÍK

Kamenica nad Cirochou 677 , Kamenica nad Cirochou

Areál rekreačného zariadenia LESÍK ponúka murované chatky, ihriská, ohniská pre detské tábory. Chatky sú vybavené poschodovými lôžkami a kapacita jednej je 8 – 10 lôžok. Stravovacie služby.

Chata Joniska

Dolne Stupy 900 , Vyhne

Ubytovanie s kapacitou 16 osôb. Spoločenská miestnosť s krbom, DVD, TV, kuchyňa, jedáleň, sociálne zariadenie, vonkajšie posedenie, krb, ohnisko, kotlík, gril.

Chata Agrostav Katka

Vyšné ružbachy 91 , Vyšné Ružbachy

Ubytovanie pre 9 osôb nad obcou Vyššné Ružbachy, spoločenská miestnosť s posedením, ohnisko, lyžiarsky vlek.

Ranč na samote - Beluša

Farská 1569/63 , Beluša

Ubytovanie na ranči - ubytovanie v izbách pre 19 osôb, k dispozícií kuchyňa, ústredné kúrenie, 3 kúpeľne.

Ubytovanie v Liptovskej Sielnici

Liptovská Sielnica č.29 , Liptovská Sielnica

Ubytovanie v 4 a 5 lôžkových apartmánoch, kuchynka, TV, rádio, sprcha, WC, spoločná chladnička.

Chata Čierny Balog

Petra Jilemnického , Čierny Balog

Ubytovanie v chate - 3 izby, k dispozícií ohrievače, obývačka s krbom, satelitná TV, DVD prehrávač, spoločenské hry. Kuchyňa s jedálenským stolom pre 8 ľudí, samostatná toaleta.

Chata Baška

Liptovská Porúbka 385 , Liptovský Hrádok

Ubytovanie pre turistov - možnosť využívania športového areálu a stravovania formou plnej penzie alebo polpenzie. V blízkosti splavovanie riek, cykloturistika, termálne kúpaliská a lyžiarsky vlek.

Chata Hron

Počúvadlianske jazero 140 , Banská Štiavnica

Novozrekonštruovaný penzión - dvojlôžkové izby s vlastnými sociálnymi zariadeniami s možnosťou prístelky, v ponuke jeden dvojlôžkový apartmán. Organizovanie školy v prírode v Štiavnických vrchoch.

Koliba Senec

Slnečné jazerá – Sever , Senec

Ubytovacie služby v blízkosti Seneckých jazier, k dispozícií je vonkajší bazén, posilňovňa, reštaurácia.

Drevenica Klecenec

Klecenec , Záriečie

Celoročné ubytovanie v štýlovej drevenici - dve spálne s kapacitou 9 osôb s možnosťou prístelky, kuchyňa, obývacia izba. Ohnisko, posedenie a bazén.

Chata Barbi

Stará Myjava , Stará Myjava

Ubytovanie v blízkosti vodnej priehrady v pohorí Bielych Karpát - pre 10 osôb. Kuchynka, spoločenská miestnosť, sociálne zariadenia, parkovisko.

Chata u Hnilicu

Jasenská dolina , Belá - Dulice

Chata v centre lyžiarskeho strediska Jasenská dolina. Ubytovanie pre 10 osôb. Vlastná kuchynka, spoločenská miestnosť, sociálne zariadenie, terasa, parkovisko, wifi internet.

Penzión a chatky Iveta

Radava 535 , Radava

Ubytovacie služby - dve bezbariérové izby, balkónové, bezbalkónové a podkrovné izby, apartmán a samostatne stojace chatky. K dispozícii wellness, multifunkčná športová hala a školiace priestory.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 512 inzerátov