Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chaty a chalupy pre vašu ideálnu dovolenku

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 501 inzerátov

RIMA

Lisková 656 , Lisková

Ponúkame ubytovanie na strednom Slovensku v obci Turík, Lisková a v meste Ružomberok. Penzión Gazdovský dvor, Penzión Rima a Turistická ubytovňa Ružomberok.

Rekreačné stredisko Hrabovka - Hlboké - Bojnice

Opatovce nad Nitrou 327 , Opatovce nad Nitrou

Vhodné pre školské výlety, letné tábory, rodinnú dovolenku, OČAP, akcie. Bohatý program: zámok, ZOO, kúpalisko, kúpele-bazény celoročné aj vonkajšie. Príjemné lesné prostredie.

Slovenské hory

Výber ubytovania pomocou digitálnych máp, last minute, priame kontakty na prevádzkovateľa ubytovacích zariadení. Sprievodca, veľa fotografií, on-line kamery, počasie, sneh, doprava, lanovky, ski areály.

Chata pri moste

Oščadnica 1346 , Oščadnica

Ubytovanie na Chate pri moste je v ideálnej blízkosti k horskému stredisku Veľká Rača v obci Oščadnica. Chata je výborným východiskovým bodom pre lyžovanie, túry, cykloturistiku, zber hríbov alebo návštevu okolitých zaujímavostí. Hostia môžu využiť posedenie v altáne s krbom. Chata má kapacitu 9 lôžok, 2x WC a kúpeľňu.

Chata na Duchonke

Duchonka 1297 , Prašice

Ponúkam na prenájom chatu pod lesom na Duchonke, zariadenú masívnym nábytkom, kompletne vybavenú, 3 druhy hojdačiek, 2 vonkajšie sedenia, čistota a komfort. Aktívny, alebo pasívny oddych pre každého.

Penzión Stefani, Penzión Lesnica, Chata Stefani

Tatranská 393 , Smižany

Penzión sa nachádza v obci v blízkosti Slovenského raja. Okolie ponúka nasledovné rekreačné možnosti: jazdu na koni, vyhliadkové lety, požičovňu bicyklov, ponuku služieb.

Chata Koniarka

Jasenská dolina , Turčianske Jaseno

Ubytovanie s kapacitou 10 osôb. Súčasťou obývacia miestnosť, kuchyňa, sociálne zariadenie, krb, ohnisko, gril, altánok.

Penzión Sagan

Štefanová 553 , Terchová

Ubytovanie v 4 - posteľových, 3 - posteľových a 2 - posteľových izbách pre 35 osôb v dvoch chalupách s WC, sprchou, chladničkou, TV a Wi-Fi. Reštaurácia s kapacitou 35 miest, barom, krbom a TV.

Chata KATKA

Košiarny briežok , Spišská Nová Ves

Ubytovanie na chate, v lesnom prostredí Národného parku Slovenský raj, oblasť Košiarny briežok. Ubytovanie v chate s poschodím. Elektrické vykurovanie, teplá voda.

Mountain resort

Ždiar 616 , Ždiar

Ubytovanie v chate. Súčasťou kuchyňa, jedáleň, obývacia miestnosť, sociálne zariadenie, sklad pre lyže, vírivka, sauna, terasa, krb, detský kútik, TV, SAT, WiFi, parkovanie.

Drevenica a Privát Terka

Hviezdoslavova 715/11 , Štrba

Ubytovanie s kapacitou 8 osôb. Súčasťou je kuchyňa, kúpeľňa, WiFi, záhradný altánok, krb, terasa a parkovisko.

Chalupa pri potôčiku

Závozy 65 , Oščadnica

Ubytovanie s kapacitou 13 lôžok. Súčasťou je spoločenská miestnosť s krbom, TV, kuchyňa, kúpeľňa, gulečník, stolný tenis, sauna.

Chalupa U poľovníka

Matiašovce 210 , Matiašovce

Chalupa U poľovníka v obci Matiašovce v blízkosti národného parku Pieniny. Kapacita 8 lôžok, zabezpečenie jazdy na koni za poplatok.

Chata Majdán

Horné Orešany , Horné Orešany

Chata v Malých Karpatoch. Ponuka jazdy na koni. Kapacita chaty 12 osôb - vlastná televízia, sprcha a WC. Možnosť prístelky. Poľovnícka reštaurácia v chate s bohatým výberom jedál z diviny a rýb.

Turistická ubytovňa CHATA FAJN

Zemplínska Šírava , Kaluža

Ubytovanie v chate pri Zemplinskej Šírave. Murované rekreačné zariadenie s dvoj a štvor lôžkovými izbami. V izbách umývadlo, chladnička. Sprcha a WC na poschodí. Kapacita chaty 26 postelí.

Pavol Tonhauzer - Pilana TON a RZ Riečky

Župkov 1 , Župkov

Ponuka sezónneho ubytovania v piatich chatkách 5, 6, 8 miestnych v rekreačnom zariadení Riečky s WC, kuchyňou a sprchou. Spracovanie guľatiny, výroba stavebného reziva, drevostavieb.

Chata Slávka

Tatranská Štrba 3075 , Lieskovec

Ubytovanie vzdialené 7 km od Štrbského plesa je vhodné pre rodiny s deťmi. K dispozícii 1x2+1, 3x3 lôžka, maximálna kapacita 12 osôb. Vybavenie izieb - balkón, satelit, televízor, chladnička, wc.

Chata Zahrabina - Bojnice

Chatová oblasť Jánošík , Bojnice

Trojizbová rekreačná chata pre 11 osôb - spoločenská miestnosť, splachovacie WC v chate, dve kuchyne.

Chata Helenka

Tajov 1 , Tajov

Ubytovanie na chate v prostredí Kremnických vrchov pri obci Tajov s možnosťami turistiky, hubárčenia, grilovania v altánku alebo opekania.

Chata Sofia

Oravice 34 , Oravice

Ubytovanie s kapacitou 20 osôb. Súčasťou je sociálne zariadenie, kuchyňa, spoločenská miestnosť, parkovisko, hojdačka, biliard, stolný futbal, kotlík, ohnisko, terasa, vonkajšie posedenie a internet.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 501 inzerátov