Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chaty a chalupy pre vašu ideálnu dovolenku

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 511 inzerátov

Rekreačné stredisko Hrabovka - Hlboké - Bojnice

Opatovce nad Nitrou 327 , Opatovce nad Nitrou

Vhodné pre školské výlety, letné tábory, rodinnú dovolenku, OČAP, akcie. Bohatý program: zámok, ZOO, kúpalisko, kúpele-bazény celoročné aj vonkajšie. Príjemné lesné prostredie.

Slovenské hory

Výber ubytovania pomocou digitálnych máp, last minute, priame kontakty na prevádzkovateľa ubytovacích zariadení. Sprievodca, veľa fotografií, on-line kamery, počasie, sneh, doprava, lanovky, ski areály.

Chata pri moste

Oščadnica 1346 , Oščadnica

Ubytovanie na Chate pri moste je v ideálnej blízkosti k horskému stredisku Veľká Rača v obci Oščadnica. Chata je výborným východiskovým bodom pre lyžovanie, túry, cykloturistiku, zber hríbov alebo návštevu okolitých zaujímavostí. Hostia môžu využiť posedenie v altáne s krbom. Chata má kapacitu 9 lôžok, 2x WC a kúpeľňu.

RIMA

Lisková 656 , Lisková

Ponúkame ubytovanie na strednom Slovensku v obci Turík, Lisková a v meste Ružomberok. Penzión Gazdovský dvor, Penzión Rima a Turistická ubytovňa Ružomberok.

Chata na Duchonke

Duchonka 1297 , Prašice

Ponúkam na prenájom chatu pod lesom na Duchonke, zariadenú masívnym nábytkom, kompletne vybavenú, 3 druhy hojdačiek, 2 vonkajšie sedenia, čistota a komfort. Aktívny, alebo pasívny oddych pre každého.

Penzión Stefani, Penzión Lesnica, Chata Stefani

Tatranská 393 , Smižany

Penzión sa nachádza v obci v blízkosti Slovenského raja. Okolie ponúka nasledovné rekreačné možnosti: jazdu na koni, vyhliadkové lety, požičovňu bicyklov, ponuku služieb.

Camping Hôrka

ATC Z.šírava, Hôrka , Vinné

Sezónne turistické zariadenie v blízkosti Zemplínskej šíravy, možnosť ubytovania vo vlastných stanoch, chatkách a dvoch apartmánoch.

Rekreačné zariadenie Lesník

Kolónia Hviezda 141 , Martin

Vzdelávacie a rekreačné zariadenie - ubytovanie s kapacitou 50 osôb v dvoj, troj a štvorposteľových izbách.

Chata pri Jazierku

Podbanské 1212 , Pribylina

Ubytovanie na chate v Podbanskom. Kapacita max. 10 lôžok a 2 prístelky. Kuchynka, obývacia izba s krbom a 2 lôžkami, 3 spálne, kúpelňa so sprchovacím kútom a WC.

Privát Beáta

Liptovská Kokava 2 , Liptovská Kokava

Ubytovanie v rodinnom dome na dvoch poschodiach v obci Liptovská Kokava s kapacitou 16 lôžok. V okolí možnosť lyžovania, turistiky, kúpania, prehliadok jaskýň a iných aktivít.

Chata Partizán

Jánska dolina 2183 , Liptovský Ján

Ubytovanie v chate - vhodná najmä pre rodinky s deťmi alebo skupiny známych a priateľov, ponuka až 20 lôžok.

EXPRESSO J & J - ubytovanie v chate

Oravský Biely Potok 21 , Oravský Biely Potok

Ubytovanie v chate s kapacitou 6 osôb. K dispozícií kompletne vybavená kuchyňa, WC, kúpelňa s vaňou, spoločenská miestnosť s krbom, záhradné posedenie pri krbe s grilom, tenisový kurt.

Chata Čergov, s.r.o.

Bardejovská 32 , Ľubotice

Horská chata v Čergovskom pohorí s kapacitou 40 ľudí v 10 izbách. Možnosť ubytovať sa v 2, 3, 4 a 6 lôžkových izbách.

Chata Fatra

Tajov 236 , Tajov

Ubytovanie na horách - Veľká Fatra. Päť 2-lôžkových izieb. Dve kúpeľne, spoločenská miestnosť s krbom, altánok s ozvučením, domáce kino, gril. Vyžitie pre deti - hojdačka, pieskovisko, preliezačky.

Rekreačný dom Vyhne

Vyhne 142 , Vyhne

Ubytovanie v obci Vyhne v údolí Štiavnických Vrchov, v objekte 4 apartmány, každý pre max. 4 osoby, v blízkosti kúpalisko, wellness, lyžovačka, historická Banská Štiavnica, cyklo a turistické trasy.

Chata Relax

Piatrová 808 , Vrútky

Ubytovanie v dvojpodlažnej chate v rekreačnej oblasti Piatrová vo Vrútkach, v blízkosti centier Martinské hole a Jasenská dolina. Vybavenie - kuchyňa, obývačka s krbom a sedacou súpravou, kúpelňa.

Chata AquaTherm

Liptovský Trnovec 271 , Liptovský Trnovec

Ubytovanie v troch samostatných chatkách s letnými terasami a centrálnym kúrením, vhodné pre rodiny, skupiny ľudí. Neďaleko priehrady Liptovská Mara a termálneho Aquaparku Tatralandia.

Chata Havran

Liptovský Ján 2055 , Liptovský Ján

Luxusná rekreačná chata v Liptovskom Jáne - kúpele, v blízkom okolí sa nachádza aquapark Tatralandia a najväčšie lyžiarske centrum na Slovensku Jasná - Chopok-Srdiečko, kapacita 12 osôb.

Chata PATRIA

Levočská Dolina 1036/11 , Levoča

Chata Patria - ubytovanie s kapacitou 10 lôžok v lokalite Levočské vrchy. V chate sú 3 spálne, 2 kúpeľne, kuchyňa, spoločenská miestnosť, WIFI , terasa. Pri chate je ohnisko.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 511 inzerátov